Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,786 İzlenme
Outside the Wire
5.4 IMDB Puanı

Outside the Wire

(Savaş Alanı)
Senaryo Alice Allemano, Arash Amel, Rowan Athale
2021 yapımı Netflix filmi Savaş Alanı izle, ABD ve Macaristan ortak yapımı olan Outside the Wire izle ya da Türkçe adıyla Savaş Alanı izle filmi 2021 yılında Mikael Håfström yönetmenliğinde Netflix’te yayınlanmıştır. Bilim kurgu filmleri sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz aksiyon filmleri türündeki bu yapımın oyuncu kadrosunda ise Anthony Mackie, Damson Idris, Emily Beecham, Michael Kelly ve Pilou Asbæk isimleri yer almaktadır.

Outside the Wire Türkçe Dublaj izle filminin konusu, Abd Barış Gücü, Budapeşte’de Rus yanlısı isyancıları bastırmak için göreve gelir ve burada yaptığı operasyonların birinde bir drone pilotu olan Harp, emre itaatsizlik yapar ve bir araca müdahale ederek arkadaşlarının hayatını tehlikeye sokar. Üstleri Harp’a ceza olarak Ukrayna'daki bir üsse Yüzbaşı Leo’nun emrine gönderir. Yüzbaşı Leo ise aslında yapay bir süper askerdir.

İkili Victor Koval adında bir teröristin nükleer füze tehdidine karşı önlem almak için harekete geçer ve bir mülteci kampında gizli göreve giderler. Ancak yolda konvoy pusuya düşürülür. Sonra kontrolü ele alarak yoluna devam ederler. Mülteci kampında çıkan çatışmadan sonra Leo saldırganlardan birine işkence ederek istediği bilgileri ondan alır ve direniş liderlerinden biri olan Sofiya ile buluşurlar. Sofiya, Leo ve Harp’ı Koval’ı bulmaları için başka birine yönlendirir ve sonunda bir bankaya ulaşırlar. Burada Koval, Leo ve Harp’ın üzerine tam donanımlı robot askerleri gönderir. Harp ise ateş hattında kalan sivilleri kurtarmaya çalışır.

Bankadan kurtulduktan sonra nükleer füzelerin ateşlendiği tesisi basan Harp burada bir ikilemde kalır ve kimin doğru kimin ihanet ettiği konusunda kararsız kalır. Outside the Wire izle ya da Savaş Alanı izle filmini kesintisiz olarak Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile 4K 1080p ve Full HD kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni sitemizden tek part halinde izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.