Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

269,653 İzlenme
İntikam Vakti (Para Kamyonu)
7.1 IMDB Puanı

İntikam Vakti (Para Kamyonu)

(Wrath of Man - İntikam Vakti)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
  • Film Süresi 1sa 59dk
Yönetmen
Senaryo Nicolas Boukhrief, Ivan Atkinson, Marn Davies
Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Wrath of Man ya da Türkçe adıyla İntikam Vakti izle (Para Kamyonu izle) filmi 2021 yılında vizyona giren aksiyon ve gerilim filmleri türünde olan bir filmdir. Senaryosu Ivan Atkinson, Marn Davies Nicolas Boukhrief isimleri tarafından yazılan bu soygun konulu film 2004 yapımı fransız bir filmden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Para Kamyonu Full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jason Statham, Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan, Scott Eastwood gibi isimler yer almaktadır.

Para Kamyonu - İntikam Vakti Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 4 farklı olayın birbiriyle bağlantısını anlatan filmde ilk olarak zırhlı bir para kamyonunun inşaat işçisi kılığındaki soyguncular tarafından soyulur. Bu soygunda zırhlı kamyonun iki gardiyanı ve olayı gören bir sivil vatandaş öldürülür. Soygunun üzerinden birkaç ay geçmesinden sonra Patrick Hill isimli geçmişi net olarak bilinmeyen bir adam Fortico Security isimli bir güvenlik şirketine başvuruda bulunur. İşe alındıktan sonra yeni amiri Terry ise Patrick’i diğer iş arkadaşları ile tanıştırırken övgüyle bahseder ve sonrasında büyük ve tehlikeli bir soygun konusunda uyarılarda bulunur. Şirketin eğitmenlerinden biri olan Haiden ile tanışmasından sonra Patrick’e soyadının baş harfi olan H lakabını takar. Eğitimleri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra diğer ekip arkadaşları ile ilk zorlu görevine çıkar.

Hill’in ilk görevinde soyguncular Bullet’i rehin alır ve Hill’e nir telsiz gönderirler ve kamyonda kalan parayı da ister. İntikam Vakti Full izle filminde ekip arkadaşı panikleyip geri dönmek istediğinde Hill onu Bullet’i kurtarmak için ikna eder. Kamyondan inerler ve Hill, diğer arkadaşlarını şaşırtacak şekilde usta nişancılığını kullanarak soyguncuları öldürür. İntikam Vakti izle filminde olay sonrasında gelen polisler ise Hill’e eğitim sonuçları ile nişancılığı arasında neden fark olduğunu sorar ve daha önce gerçekleşen soygun ile bu soygun arasında bağlantı olup olmadığını öğrenmek için ona görüntüleri izletirler. Terry ise Hill’i ofiste çalışması için yer bakarken şirketin sahibi ise Hill’e teşekkür edip sahada ki görevine devam etmesi gerektiğini söyler ve Hill terfi alır. Dedektifler ise Hill’i FBI ajanı King’e 25 yıldır aradıkları biri olarak bildirir. King ise Hill’i serbest bırakıp işine devam etmesini istediğini söyler.

Şirketin başka bir çalışanı ise Hill’i ziyaret ederek ona şirketle ilgili bazı dosyalar verir ve sonrasında Hill ve Bullet’in beraber çıktıkları bir görevde Para Kamyonu izle tekrar saldırıya uğrar. Soygun sırasında soyguncular Hill’i kamyondan çıkmaya zorlar ve Hill’i gördüklerinde direk geri çekilirler. Terry bu olayın ardından Hill’e olan güvensizliğini dile getirse de patronları Hill’i övmeye devam eder ve şirkette popüler olur. Jason Statham son filmi Wrath of Man (Para Kamyonu) izle ya da İntikam Vakti izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan tek part halinde yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden bedava izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

48 yorum