Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,780 İzlenme
Pushpa The Rise
8.1 IMDB Puanı

Pushpa The Rise

(Pushpa: The Rise Part 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Mythri Movie Makers
  • Film Süresi 2sa 59dk
Yönetmen
Senaryo Sukumar
2021 Hint yapımı Pushpa: The Rise izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Sukumar’ın yaptığı bir filmdir. Aksiyon ve dram filmleri türünde yer alan Pushpa The Rise 1 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Fahadh Faasil, Rashmika Mandanna, Allu Arjun, Jagadeesh Prathap Bandari, Sunil, Rao Ramesh, Dhananjaya, Anasuya Bharadwaj, Ajay, Ajay Ghosh gibi oyuncular yer almaktadır.

Pushpa The Rise izle filminin konusuna gelirsek, becerileri ve zekası ile ilerleyen ve hayallerindeki hayatı yaşamaya çalışan bir adamın etrafında dönmektedir. Pushpa Raj, çok nadir bir ağaç olan kırmızı sandal ağacını kaçırmaya gönüllü olur. Filmin odak noktası da bu kırmızı sandal ağacından yapılan ahşaptır. Pushpa, bir değirmende çalışmaktadır, ancak saygınlığı ve itibarı uğruna bu işi bırakmıştır. Fabrikanın üst düzey yetkilileri, onun dikine bir tavırla bacağını indirmesini isteyince istifasını ister. İşçilerden biri ise Pushpa'nın bu tutumunun bir gün onu yok edeceğini ya da onu çok başarılı bir insan yapacağını söyler.

Pushpa işten ayrıldığında Keshava adlı başka bir işçi onun peşinden gider ve Pushpa'ya eşlik eder. Daha sonra kırmızı sandal ağacından üretilen ahşapların kaçakçılığını yapan kaçakçılar için çalışmaya başlarlar. Bu iş, ikiliye bir önceki işyerlerinden daha fazla ödeme yapmaktadır. Pushpa ve suç ortağı Keshava'nın da dahil olduğu işçi ekibi ilk kez odun keserken, küçük bir polis ekibi tarafından baskın düzenlenir ve bunun sonucunda tüm işçiler, hayatlarını daha iyi şartlarda sürdürebilmek için kestikleri ve kaçırdıkları odunları bırakmayı düşünürler, ancak Pushpa onları ikna eder ve işe devam ederler.

Başarılı olan bir plan yapan Pushpa The Rise izle filminde, tüm kütükleri bağlarlar ve polis geldiğinde, sığırlarını yetiştirmek için oraya geliyormuş gibi yaparlar. İşçiler daha sonra farklı bir adamla tanıştırılır ve bu sırada Pushpa polislere de meydan okur. Daha sonra polisler karşılarındaki kalabalıktan biraz çekinirler ve mekandan ayrılırlar. Bu başarı, patronu Konda Reddy'nin güvenini kazanmasına neden olur.

Ayrıca, ekibin polis müdahalesi olmadan ahşapları kaçırmak için kullanabileceği yetenekli fikirlerini verdiğinde, Konda Reddy ve diğerleri etkilenir. Tankerlerin tabanında kütükleri saklayıp mühürledikten sonra rahatça kaçakçılığa devam ederler ve tanker sütle doldurulur. Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Pushpa The Rise izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.