Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,013 İzlenme
Republic
8.5 IMDB Puanı

Republic

(Republic)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi JB Entertainments
  • Film Süresi 2sa 32dk
2021 yapımı Hint filmleri arasında yer alan Republic izle filmi Deva Katta tarafından senaryosu yazılan ve aynı zamanda yönetmenliği yapılan Hindistan yapımı bir dram filmidir. Başrollerinde Sai Dharam Tej, Aishwarya Rajesh, Jagapathi Babu, Ramya Krishna gibi oyuncuların yer aldığı Republic izle filmi yolsuzlukla mücadele eden bir adamın hikayesini anlatmaktadır.

Dram filmleri ve Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken 2021 yapımı Republic Türkçe Dublaj izle filminin konusundan bahsetmek gerekirse, 1970 yılında, Hindistan’ın çiftçilik ve balıkçılık için en önemli göllerinden biri, Vishaka Van isimli bir iş adamına ait işletmeler yüzünden kirlilikle mücadele etmektedir. Panja Abhiram isimli MIT’de okuyan başarılı bir genç ise babasının yozlaşmış bir memur olmasından dolayı onunla araları pek iyi değildir. Panja’nın eğitim hayatı ise babasının hileli bir seçime karışması nedeniyle, ona karşıt görüşte olduğu için siyaset hayatına girmek ister ve eğitimini yarım bırakır.

Republic altyazılı izle filminde Panja, bir süre sonra Guna adında bir adamla iletişimde olduğu bilinen kayıp kardeşi Varun'u arayan Myra Hansen ile tanışır. Seçimde ise oyların neredeyse çoğunu alan Vishaka Vani yeni başbakan seçilir. Aynı zamanda Panja ve Myra, Varun'un ölü bulunduğunu öğrenirler ancak polisten herhangi bir destek alamazlar. Bir tren yolculuğundaki bir olayda Mani'nin Vishaka Vani'nin emrindeki Guna tarafından öldürüldüğüne şahit olurlar. Abhi tüm bunları gördükten sonra zihniyeti nedeniyle seçilemez ve birkaç gün sonra Bölge Koleksiyoncusu olarak işe başlar.

Abhi işe başladıktan sonra, peşindeki Guna'yı bulmaya çalışır ve onu öldürmeyi başarır. Ancak bir süre sonra aynı yerde Myra'yı baygın bulurlar ve Myra'nın vahşice tecavüze uğradığını fark ettikten sonra hastaneye giderler. Yaşananlara oldukça öfkelenen Abhi, medyaya olayların böyle olmasının nedeninin sistem olduğunu söylemeye karar verir ve Varun'un video kanıtını alır. Daha sonra Varun'un karısının Kolleru Gölü'ndeki balıkların neden olduğu nörolojik bir hastalıktan nasıl öldüğüne dair kanıtlara ulaştıktan sonra daha fazla insanın bu olaydan etkilendiğini anlar ve araştırmayı planlar. Sonunda Vishaka Vani'nin balık çiftliklerinin buna sebep olduğu sonucuna varır.

Abhi bu olaylara son vermek için Vishaka Vani'yi ziyaret eder ancak Vani, balıkçılara çiftliklerinde ortak olacaklarını vaad ederek onları Abhi’ye karşı kışkırtır. Abhi’de iki tarafı Vani'ye karşı çıkmaya ikna etmek için bir araya getirmeye çalışır ancak çıkan olaylarda birçok insanın ölümüyle sonuçlanır. 2021 yılının en iyi Hint filmleri arasında yer alan Republic izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Hint Filmleri dileriz.