Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
187 İzlenme
Riddick
6.4 IMDB Puanı

Riddick

(Riddick)
Yönetmen
Senaryo David Twohy, Jim Wheat, Ken Wheat
Riddick izle filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. Filmde güneşin kavurduğu bir gezegende ölüme terk edilen Riddick, kendini uzaylı bir yırtıcı ırkla karşı karşıya bulur. Bir acil durum sinyalinin etkinleştirilmesi iki gemiyi uyarır: biri yeni bir paralı asker türü taşıyor, diğeri ise Riddick'in geçmişinden bir adam tarafından yönetiliyor.

Riddick Türkçe Dublaj izle filminde kötü şöhretli Riddick, cansız gibi görünen güneşten kavrulmuş bir gezegende ölüme terk edildi. Ancak kısa süre sonra kendini, karşılaştığı herhangi bir insandan daha ölümcül olan uzaylı avcılara karşı hayatta kalmak için savaşırken bulur. Riddick'in kurtulmasının tek yolu, bir acil durum işaretini aktive etmesi ve ödüllerini aramak için hızla gezegene inen paralı askerleri uyarmasıdır. Gelen ilk gemi, daha öldürücü ve şiddetli yeni bir paralı asker türü taşırken, ikincisi Riddick'i daha kişisel takip eden bir adam tarafından yönetiliyor. Zaman daralıyor ve ufukta kimsenin hayatta kalamayacağı bir fırtına varken, avcıları Riddick'in kafasını ödül olarak almadan gezegeni terk etmeyecekler.

Riddick izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1