Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,285 İzlenme
Riders of Justice
7.6 IMDB Puanı

Riders of Justice

(Riders of Justice)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Zentropa Entertainments
  • Film Süresi 1sa 56dk
Senaryo Nikolaj Arcel, Anders Thomas Jensen
2020 yılında vizyona giren Retfærdighedens Ryttere izle ya da diğer adıyla Riders of Justice izle filmi, yönetmenliğini Anders Thomas Jensen’in yaptığı Danimarka yapımı bir filmdir. Aksiyon ve komedi filmleri türünde yer alan Riders of Justice full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Andrea Heick Gadeberg, Lars Brygmann, Nicolas Bro gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin sıkılmadan izleyebileceği bir yapım olan Riders of Justice Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir dizi talihsiz olay veya tesadüf tarafından zorlanan Mathilde ve annesi, okula trenle gitmek zorunda kalır. Tren istasyonunda Mathilde'nin bisikleti çalınır ve annesinin arabası çalışmaz. Trende bir adam, Otto, nezaket gereği Mathilde'nin annesine yer verir. Otto son zamanlarda analitik uzmanı olarak işini çok fazla yaptığı ve hiçbir yere gitmediği için kovulmuştur. Bir süre sonra tren kaza yapar ve üç kişinin hayatını kaybeder.

Mathilde'nin annesi sağ tarafta oturduğu için hayatını kaybedenlerden biri olur. Mathilde kurtulduktan sonra Afganistan’da bir asker olan babası Markus’u arar. Markus bir denizci olarak sertliğini ve durumunu korumaya çalışır ancak içten içe karısının ölümünü kabullenemez. Baba-kız yaşadıkları acıyla mücadele etmek zorunda kalır. Otto ise Mathilde'nin annesine yer verdiği için kendisini suçlu hisseder. Suçluluk duygusu yüzünden Otto kazayı fazla analiz etmeye başlar ve olayın Johan Eagle adında bir adamı öldürmek için planlanmış bir cinayet olduğunu ortaya çıkarır. Johan, eski çetesi Riders of Justice izle grubuna karşı önemli bir davada tanıklık yapacaktır ve ifadesi çete lideri Kurt Tandem'e ağır zarar verecekti, ancak kaza buna engel olmuştur.

Otto ise Riders of Justice altyazılı izle filminde kanıtı komik bulan polis yetkililerine anlatmaya çalışır. Ayrıca acemi hackerları Lennart ve Emmenthaler'ın yardımıyla Otto, kanıtları toplar ve kazayı Tandem'in kardeşi Palle Olesen ile ilişkilendirir. Bir süre sonra Otto, günlerini pişmanlık ve öfke içinde geçiren Markus'u ziyarete gider ve ona olayın gerçeklerini anlatır. Markus ise bunun üzerine karısının intikamını almaya karar verir. Bu 4 kişiden oluşan çete, Riders of Justice isimli çeteyi çökertir. Danimarka yapımı Riders of Justice izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.