Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,609 İzlenme
Sınırın Yasaları
7.3 IMDB Puanı

Sınırın Yasaları

(Las leyes de la frontera)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 7dk
Yönetmen
Senaryo Javier Cercas, Jorge Guerricaechevarría, Daniel Monzón
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Las leyes de la frontera izle ya da Türkçe adıyla Sınırın Yasaları izle filmi, Daniel Monzón yönetmenliğinde beyaz perdeye aktaratılan ve senaryosu Javier Cercas’ın aynı isimli romanından uyarlanarak Jorge Guerricaechevarria ile yönetmen Monzon tarafından kaleme alınan İspanyol yapımı bir filmdir. Zarco ve Tere isimli iki suçlunun Nacho isimli içine kapanık bir genci, büyük bir hırsızlık olayına dahil etmeleriyle gelişen olayların anlatıldığı Sınırın Yasaları full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Marcos Ruiz, Begoña Vargas ve Chechu Salgado isimleri yer almaktadır.

Suç ve aksiyon filmleri severlerin izlemesini tavisye edebileceğimiz tarzda bir film olan Sınırın Yasaları Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, takvim yaprakları 1978 yılını gösterdiğinde İspanya, Franco diktatörlüğünden yavaş yavaş kendine gelmektedir. İspanya halkının büyük bir bölümü ise geçmişte yaşananlardan sonra geleceğe umutla bakmaktadır. Bu umutlar arasında ise Nacho isimli masum bir gencin hayatını zehir eden iki hırsız karşımıza çıkmaktadır.

Marcos Ruiz’in muhteşem oyunculuğu ile canlandırdığı Nacho isimli genç adam, her ne kadar beladan uzak durmaya çalışsa da iki hayduta kendini kaptırır. Tere ve Zarco isimli dönemin iki hırsızı, Nacho'yu yalnız ve sorunlu hayatından kurtarmak ve ona çeşitli derece hayatına heyecan ve zenginlikle ilgili vaatlerde bulunarak kandırmayı başarırlar.

Eleştirmenlerden geçer not alan ve çekimleri yaklaşık 10 hafta süren Las leyes de la frontera izle filmi 8 Kasım 2021 tarihinde vizyona girerken, Netflix yayın tarihi ise 22 Kasım olarak belirlenmiştir. Macera, suç ve aksiyon filmleri türünde yer alan Sınırın Yasaları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.