Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
447 İzlenme
Snakehead
5.1 IMDB Puanı

Snakehead

(Yılanbaşı)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 408 Films
  • Film Süresi 1sa 29dk
Yönetmen
Senaryo Evan Leong
2021 yapımı Snakehead izle filmi Evan Jackson Leong tarafından senaryosu ve yönetmenliği yapılan ABD yapımı dram, aksiyon ve suç filmleri türünde yer alan bir filmdir. Yılanbaşı izle filmin başrollerinde ise Shuya Chang, Jade Wu, Sung Kang isimleri bulunmaktadır. Sneakhead türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 8 yıl kadar önce, Tse Mei-Ying ya da Rahibe Tse olarak tanınan kadın ve kocası, polis tarafından tutuklanır. Kızı New York'ta evlat edinilirken, Tse ise 8 yıl hapse mahkum edilir. Hapishanede, Tse kızını hapse girdikten sonra ne pahasına olursa olsun bulmaya yemin eder.

Yılanbaşı türkçe dublaj izle filminde daha sonra Tse, Tayvan'daki Çinli insan kaçakçıları Snakeheads ile bir anlaşma yapar ve Amerika'ya geçiş karşılığında onlar için fahişe olmayı kabul eder. Tse'nin Snakeheads'e 57 bin dolar borcu vardır ve bu yüzden Snakeheads'in lideri Pearl Ho olarak bilinen Çin Mafyası Dai Mah adına çalışmaya başlar. Dai Mah, Çin mahallesini yönetmektedir ve çocukken alkolik babasını, annesi Dai Mah'i korurken öldürdüğü için hapis yattıktan sonra hapisten çıkan en büyük oğlu Rambo ile birlikte yaşamaktadır.

Dai Mah, Tse'nin acımasızlığından ve öfkesinden oldukça etkilenir ve Tse'yi fuhuş çetesinden çıkarır. Daha sonra Tse'yi yasadışı ticaretleri için bir borç tahsilatlarını yapması için kullanır. Tse, Dai Mah için çalışırken kızının yerini bulmayı başarır ve borcu temizlendikten sonra kızına yaklaşmaya karar verir. Ancak borçları ödemek için Tse, gittikçe yeraltı dünyasının bir parçası olur. Rambo, Dai Mah'ın Tse'ye benzerliğini kıskanır ve onun sadık oğlu olmasına rağmen, Dai Mah onun asabi ve pervasız olduğunu bilmektedir ve Çin mahallesi yeraltı dünyasına hükmetmek için Rahibe Tse gibi daha dengeli ve acımasız bir varise ihtiyacı vardır.

Snakehead türkçe dublaj izle filminde daha sonra Rambo, Tse'yi tehdit eder ve annesi için sadece ayak işlerini yapan faresi olduğunu belirtir. Ayrıca asıl amacı Tse'den kurtulmaktır. Öte yandan Tse'nin Çin Mahallesini yönetmek gibi bir hayali ya da amacı yoktur. Onun amacı sadece borçlarını temizlemek ve kızının yanına dönmektir. Rambo ise annesinin gözüne girmek için uyuşturucu kaçakçılığı yapmaya başlar ve Tse'ye imparatorluğunda kendisine yardım etmesini ister. Ancak Tse onu reddeder ve ikili arasında soğuk bir savaş başlar. Snakeheads için Amerika'ya insan kaçakçılığı yapmak, mal kaçakçılığı gibiydi. Sürekli güvenli olmayan koşullarda insan kaçakçılığı yaparlar ancak Tse onlardan farklıdır.

Tse’de eskiden bir konteynerin içindeydi ve bu yüzden kaçakçılığı yapılan insanların psikolojilerini anlamaktadır. Beth isimli bir adam ise Tse'nin insanlığına güvenerek karısını ve çocuğunu Amerika'ya kaçırmak için ona yaklaşır ve Tse ondan anlaşmayı aralarında bir sır olarak kalmasını ister. Rambo'nun 38 cesedin bir kamyonda donmuş halde bulunduğu başarısız kaçakçılık işinden sonra FBI, Tse'yi takip etmeye başlar ve işçilerin ailesi Chinatown'a varır varmaz, bir FBI ajanı Tse'yi tutuklar. Dai Mah ise bu sayede onun yaptığı gizli kaçakçılık işini öğrenir ve bu yüzden Tse hem iyi adamların hemde kötü adamların düşmanı olur.

Daha sonra Tse, Dai Mah’a olan borcunu tamamen ödedikten sonra ayrılmak ister ancak Dai Mah, maaşını ikiye katlayarak ve tatlıcı dükkanını ona vererek aklını karıştırır. Ancak FBIîn Tse'yi tutukladığında onlarla yaptığı anlaşma sonunda ortaya çıkar ve dışarı çıkar çıkmaz restoranı tek arkadaşı Zareeb'e devreder. Bunun üzerine Dai Mah, Tse'yi hizaya getirebilmek için Tse'nin kızını kaçırılmasını ister ancak Tse, gönderilen adamı yakalar ve öldürür. Snakehead izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.