Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,306 İzlenme
Spenser Kanunları
6.2 IMDB Puanı

Spenser Kanunları

(Spenser Confidential)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 51dk
Yönetmen
Senaryo Ace Atkins, Sean O'Keefe, Robert B. Parker
2020 yılında vizyona giren Spenser Confidential filmi Peter Berg yönetmenliğinde ve senaryosu Sean O'Keefe ve Brian Helgeland isimlerine ait ABD yapımı aksiyon dolu bir suç ve komedi filmidir. Spenser Kanunları izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Winston Duke, Alan Arkin, Iliza Shlesinger, Bokeem Woodbine, Donald Cerrone, Marc Maron ve Post Malone isimleri bulunuyor. Filmin konusu ise şöyle, Polis memuru Spenser ortağı Driscoll ile Yüzbaşı Boylan'ın evine gelir.

Spenser Kanunları Türkçe Dublaj izle filminde, bir cinayet üzerine Boylan'ı sorguladığı sırada karısının yüzünü yaralı görür ve Boylan'ı döver. Bunu üzerine Boylan Spenser’dan şikayetçi olur ve hapis cezasına çarptırılır. 5 yıl cezasını çeken Spencer’a Boston'dan ayrılması ve asla geri dönmemesi için uyarı yapılır.

Spencer’ın hapishanesinden çıkmasından kısa bir süre sonra Boylan ve Dedektif Graham öldürülür. Spenser ve Henry, bu şüpheli ölümler nedeniyle sorgulanır. Spencer ise bu şüpheli ölümleri araştırmak ister ve Letitia'ya, Graham'ın bir polis barına gitmeden ve Scotty Traylor ile görüşmeden önce cinayet gecesi hakkında sorular sorar. Traylor, Letitia'nın Terrence ve Boylan'ın yolsuzluğa karıştıkları ile ilgili iddiasını doğrular. Spenser, Terrence'ın bir arabaya bindiği ve diğerlerinin onu takip ettiğini gösteren bir güvenlik kamerası kaydına ulaşır ve sonunda bir otobüs parkına ulaşır.

Burada ortağı Driscoll'un kullandığına benzer bir kürdan bulur ve sormak için Driscoll'un spor salonuna gider ancak Driscoll olay yerine gittiğini reddeder. Spenser, güvenlik kamerası kaydındakine benzer bir arabayı yolda görür ve koşarak peşinden gider ancak yakalayamaz. Spenser, Henry ve Hawk, Bentwood'u gözetlerken FBI ekibinin de gözetlediğini keşfederler. Driscoll ve Macklin Spenser'ı öldürmeye karar verir ve birkaç kişi Spenser'ı öldürmeye çalışırken Spencer Hawk tarafından kurtarılır. Spenser eski sevgilisi Cissy'yi Henry, Hawk ve kendisi için onda kalabilmesi için arar. Karşı taraf Letitia'nın dairesi havaya uçurur ve Spenser'ı yardım için arar.

Buluştuklarında ona Terrence'ın kendisine yolladığı,, Boylan'ın karıştığı yolsuzlukları anlatan ve Bentwood, Macklin ve Driscoll'u suçlayan bir toplantının kaydını verir. Spenser, Driscoll ile buluşur ve teslim olması konusunda tavsiyelerde bulunur anca Driscoll bu teklifi reddeder. Spenser da bu durumdan sonra elindeki tüm belgeleri Ajan Burton'a getirir. Spenser Kanunları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.