Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
7,280 İzlenme
Suikast Treni

Suikast Treni

(Bullet Train)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 87North
2022 yılında vizyona giren Bullet Train izle yada Türkçe adıyla Suikast Treni izle filmi, yönetmenliğini David Leitch’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosunu Zak Olkewicz ve Kotaro Isaka ikilisi tarafından kaleme alınan Suikast Treni hd izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. 15 Temmuz 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito Martinez Ocasio gibi oyuncular rol almaktadır.

Maria Beetle’ın kitabından uyarlanan Suikast Treni Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Tokyo’dan yola çıkan bir hızlı trende yaşananları anlatan filmde, eğitimli katil Ladybug hayatına son vermek üzeredir. Ancak hızlı trende bir evrak çantası almak için amiri Maria Beetle tarafından görevlendirilir. Japon mafyalarının tek bir trende bir araya geldiği ve 3 saat süren filmde 5 farklı suikastçı vardır ve bunlar birbirleriyle bağlantılıdır.

Bullet Train (Suikast Treni) izle filminde tren varması gereken istasyona ulaştığında kimin sağ çıkacağı belli değildir ve beş suikastçı, görevlerinin birbirleriyle bağlantısı olduğunu fark ederler. Brad Pitt’in başrolde yer aldığı Bullet Train izle ya da Suikast Treni izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, En iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.