Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
630 İzlenme
Sweet Girl
5.5 IMDB Puanı

Sweet Girl

(Tatlı Kız)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 36dk
Senaryo Philip Eisner, Gregg Hurwitz, Will Staples
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Sweet Girl izle ya da Tatlı Kız izle filmi Brian Andrew Mendoza yönetmenliğinde yayınlanırken filmin senaryosu ise Philip Eisner ve Gregg Hurwitz isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Tatlı Kız full izle filmi ABD yapımı olup, aksiyon, dram ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Karısının ölümünden sonra tüm suçluları adaletin karşısına çıkarmaya yemin eden bir adamın hikayesinin anlatıldığı Sweet Girl izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Raza Jaffrey, Justin Bartha, Lex Scott Davis, Michael Raymond-James, Amy Brenneman gibi oyuncular yer almaktadır.

Sweet Girl Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, polisler kendilerinden kaçmakta olan Ray Cooper'ı bir stadyumun tepesinde köşeye sıkıştırır ancak Ray nehre atlayarak tutuklanmaktan kurtulur. Olay örgüsü filmde geriye döndüğünde ise Ray ve güzel bir karısı Amanda ve kızları Rachel ile mutlu ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Ancak Amanda'ya kanser teşhisi konulduğunda dünyası alt üst olur ve Ray, karısını kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışsa da kanser hücreleri tüm vücuda yayılmıştır ve kurtulması çok zordur. Ray ve Rachel, Amanda'ya moral vererek sürekli destek olur.

Diğer tarafta ise Amanda’nın doktoru Dr. Wu, Amanda için yeni bir umut olabilecek bir Spero tedavisi hakkında aileyi bilgilendirir. Pahalı olan ilaç Infirmam'ın üreticileri ise rakip firma BioPrime’ı piyasadan çekmek için üreticilere rüşvet vermektedir ve bu sebepten şirket ceza almıştır. Tatlı Kız Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra, BioPrime CEO'su Simon Keeley bir haber programında canlı yayındayken Ray'den bir telefon gelir ve tekelci uygulamaları için Simon'u öldürmek ve karısının hayatını kurtarabilecek Spero ilacının piyasaya girişini geciktirmekle tehdit eder.

Diana Morgan isimli kongre üyesi ise, Simon'ı diğer ilaç markalarını rafa kaldırmaları için rakiplere rüşvet vermekle suçlar. Simon ise kibar ve kendinden emin konuşmaları ile bu suçlamalardan kaçınmayı başarır. Ancak 6 ay sonra Amanda ölür ve Ray ve Rachel sıradan bir hayata yeniden başlar. Martin Bennett isimli bir adam ise BioPrime'da bir hikaye yayınlamak için Ray'den yardım ister ve kapanmış gibi görünen olaylar yeniden alevlenir. Martin metroda Ray ile tanışır ve ona BioPrime'ın yanlış uygulamalarını ifşa eden ve Simon Keeley'i devirebilecek bilgiler verir. Ancak bu durumu halka duyurmak için Ray'in hikayesine ihtiyacı vardır. Ray ise çok fazla kanıt olmadığı için olaya ilk başta dahil olmak istemez.

Bu sırada onları takip eden Amo Santos isimli bir adam Martin Bennett'i bıçaklar ve Ray, Santos’un peşinden gitse de Rachel da onu takip eder ve çıkan arbede de Rachel bayılrı ve Ray bıçaklanır. Aradan 2 yıl geçtikten sonra Ray artık Simon’a saplantılı hale gelir ve etrafındaki herkesi araştırır. Rachel ise babasının bir suç işlemesinden korktuğu için her seferinde onu sakinleştirmeye ve birşey yapmaması konusunda uyarmaya devam eder. Bir süre sonra Ray, bir kongrede Simon’un korumalarından birini öldürür ve artık suçlu olduğu için yaşadıkları şehri kızıyla birlikte terk etmek zorunda kalır.

Bir FBI ise geçmişte Ray’in canlı yayında Simon’u tehdit etmesini öğrenir ve Ray hakkında soruşturma başlatır. Simon ise Ray’in peşine adamlarını takınca, Ray’in kızı Rachel’i korumak için Simon’u öldürmekten başka çaresi kalmaz. Dram filmleri severlerin 2021 yapımı Netflix filmi Sweet Girl - Tatlı Kız izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.