Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj fragman
5,668 İzlenme
The 355
5.1 IMDB Puanı

The 355

(Kod 355)
Yönetmen
Senaryo Theresa Rebeck, Simon Kinberg
2022 yapımı The 355 izle filmi Simon Kinberg yönetmenliğinde vizyona giren ve senaryosu Theresa Rebeck ve yönetmen Kinberg’in ortaklaşa kaleminden çıkan bir casus filmidir. ABD ve Çin ortak yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan The 355 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jessica Chastain, Lupita Nyong'o, Penélope Cruz, Diane Kruger, Fan Bingbing, Sebastian Stan, Édgar Ramírez gibi oyuncular yer almaktadır.

Geçmişte Amerika için çalışan bir kadın casus olan Ajan 355’den esinlenerek filmin adına ilham kaynağı olan The 355 türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, oldukça sert ve vahşi bir kadın CIA ajanı, çok gizli ve oldukça tehlikeli bir silahın paralı askerlerin eline geçmesinden sonra, silahı geri alabilmek için yardıma ihtiyaç duyar. Oldukça güzel olan bu CIA ajanı Mace Brown, silahı geri alabilmek için sert bir Alman ajanı olan Marie, eski İngiliz MI6 ve bilgisayar uzmanı Khadijah ve Kolombiyalı olan ve oldukça yetenekli bir psikolog olan Graciela ile zorlu düşmanları karşısında güçlerini birleştirmek için bir araya gelirler.

The 355 altyazılı izle filminde ise ajanlarımızın her hareketlerini takip eden ve sürekli onlardan önce davranarak onlara engel olmaya çalışan gizemli bir kadın olan Lin Mi Sheng sürekli bir adım önlerine geçerek ajanların sinirlerini bozmaktadır. Silahları geri alabilmek için son derece ölümcül ve başarması zor bir göreve atılan kahramanlarımız, Paris’in ihtişamlı kafelerinden, Fas’ın pazarlarına ve Şanghay'ın zenginliğine kadar olan hemen hemen her yerde nefes kesen aksiyon dolu bir mücadeleye girişler. 2022 yılının kadın ağırlı kadrosuyla Charlie’nin Melekleri havasında geçen aksiyon filmi The 355 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.