Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

16,970 İzlenme
The Book of Boba Fett
8.4 IMDB Puanı

The Book of Boba Fett

(Boba Fett)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lucasfilm
  • Film Süresi 38dk
Yönetmen
Senaryo George Lucas, Jon Favreu
Boba Fett izle.

2021 yılında yayınlanan The Book of Boba Fett izle dizisi, yönetmenliğini Jon Favreau, Dave Filoni ve Bryce Dallas Howard isimlerinin yaptığı ABD yapımı bir dizidir. Senaryosu George Lucas ve Jon Favreau tarafından kaleme alınan The Book of Boba Fett izle dizisi, Star Wars evreninin suç lordu ve ödül avcısı Boba Fett'in hikayesini anlatmaktadır. Star Wars evreninin yan ürünü olan The Mandalorian dizisinin spin-off’u olan Boba Fett 1. Bölüm izle dizisi iki zaman çizelgesinde geçmektedir. Ayrıca The Mandalorian ve Ahsoka ile birlikteve Return of the Jedi filminde yaşanan olaylardan sonrasını anlatmaktadır.

The Book of Boba Fett 1. Bölüm izle dizisinin oyuncu kadrosunda ise Boba Fett karakterini Temuera Morrison canlandırırken Ming-Na Wen ise Fennec Shand rolünü oynamaktadır. Dizide ayrıca Matt Berry, David Pasquesi, Jennifer Beals gibi oyuncular da yer almaktadır. The Mandalorian dizisindeki başarıdan sonra Lucasfilm, Boba Fett 1. Sezon izle disizine öncelik vererek karaktere özel bir film çekmek istemiştir, ancak Boba Fett dizisi 7 bölüm olarak yayınlanmaya karar verilmiştir.

The Book of Boba Fett 1. Sezon izle dizisi Star Wars evreninin en sevilen karakterleri arasında yer alan ödül avcısı Boba-Fett’in maceralarını anlatmaktadır. İlk olarak The Empire Strikes Back filminde görülen Boba Fett daha sonra The Mandalorian dizisine 2. sezonda katılarak izleyici heyecanlandırmıştır. Boba Fett 1. Bölüm izle dizisinin konusuna gelirsek, Fennec Shand ile birlikte Tatooine gezegenine dönüp Jabba’nın sarayını ele geçirmeyi planlayan Boba-Fett 1. Bölüm izle sırasında ilk olarak bir kapsül içinde tedavi gördüğü sırada geçmişi hakkında rüyalar görmesiyle başlar.

Boba Fett izle, yaratıldığı okyanus gezegeni Kamino'yu hatırlar ve rüya değişirken Jango Fett'in miğferin, Mace Windu tarafından öldürüldükten sonra elinde tutmaktadır. Bir süre sonra rüya tekrar değişir ve bu kez Boba Fett, Sarlacc'ın içindedir. En sonunda Tatooine'in yerli Tusken Raiders veya Sand People kabilesi tarafından esir alınır. The Mandalorian izle ve Star Wars hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken dizilerden biri olan The Book of Boba Fett dizisini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede Film Gezegeni üzerinden keyifle Boba Fett 7. Bölüm ve tüm bölümleri izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum