Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,494 Görüntülenme
The Card Counter
6.2 IMDB Puanı

The Card Counter

(Kumarbaz)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Focus Features
  • Film Süresi 1sa 51dk
Yönetmen
Senaryo Paul Schrader
2021 yılında Paul Schrader yönetmenliğinde vizyona giren The Card Counter izle filmi ABD yapımı suç ve dram filmleri türünde olan ve Türkçe adıyla Kumarbaz izle filminin yapımcısı ise Martin Scorsese’dur. Hapishanede geçirdiği yıllarda kart saymayı öğrenerek geçiren bir adamın hikayesinin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Oscar Isaac, Tiffany Haddish, Tye Sheridan, Willem Dafoe gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Askeri bir hapishanede 8 yıl cezasını çeken William Tell isimli adam, bu sürede çok fazla boş vakti olduğu için bu zamanlarda kart sayma yeteneğini çok ileri seviyeye getirmiştir. Ayrıca oynadığı oyunlarda büyük bahislerden özellikle kaçınan bir tarz benimseyerek küçük masalarda küçük paralar kazanarak hemen hemen her gün kumar oynar.

2021 yılının kesinlikle izlemeniz gereken filmleri arasında yer alan The Card Counter Türkçe Dublaj izle filminde William, diğer büyük kumarbazların aksine büyük ve ünlü kumarhaneler yerine küçük otellerde kalıp küçük ölçekli kumarhanelerde oyun oynuyor. Yine William için sıradan bir kumar gününde bir kumarhanede ünlü bir isim olan La Linda ile tanışır ve onun dikkatini çeker. La Linda ise yetenekli kumarbazlara oynayabilecekleri masalar ayarlar ve kazandıkları paradan kar alan bir işletmecidir. Linda, William’a kendisi için çalışması konusunda teklif yapar ancak William kendini riske etmemek için teklifi kabul etmez. William bir süre sonra Atlantic şehrinde büyük bir kumarhane ile aynı binada yer alan bir güvenlik seminerine katılır ve çok uzun süre durmadan oradan çıkarken onu tanıyan Cirk adında bir adamla karşılaşır.

William’ın karşılaştığı Cirk ile bir esir kampında işkence gördüğü bir rüyadan sonra irtibata geçer ve aralarında Cirk’in babasının nerede olduğu ile ilgili bir konuşma geçer. 2021 Kumarbaz Türkçe Dublaj izle filminde Cirk’in babası da William gibi aynı sebeplerden hapiste yatmıştır. Katıldıkları semineri düzenleyen eski binbaşı Gordo ise askerde Cirk’in babasından daha üst rütbelidir ve onları her konuda eğitmiştir. Cirk ise babasına olanlardan dolayı Gordo’yu suçlar ve intikamını almak için William’dan yardım ister. William ise Cirk’e daha iyi bir hayat yaşamasını sağlamak için Linda ile tekrar görüşerek teklifini kabul ettiğini söyler. Bir süre sonra birlikte Dünya Poker turnuvasına katılarak para kazanmaya başlarlar. William’ın amacı ise turnuvadan sonra kumar hayatını bırakmaktır. Ancak turnuvada kendine Bay Amerika diyen yabancı bir kumarbaza kaybeder. Daha farklı oyunlarda tekrar para kazanmaya devam ederken Linda’ya karşı da hisleri kuvvetlenir ancak dikkatinin dağılmaması için çok fazla yakınlaşmak istemez.

The Card Counter Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra farklı bir turnuvada Cirk hala binbaşı Gordo’yu öldürmek istediğini William’a söyler ancak bunun üzerine William onu eski bir otele götürerek ona bir miktar para vererek bu işten vazgeçmesini ve annesi ile birlikte yeni bir sayfa açmalarını ister. Cirk ise bu teklifi kabul etmez. Daha sonra Linda ile birlikte başka bir turnuvada oyundayken Cirk mesaj atar ve Gordo’yu öldürmek için harekete geçtiğini söyler ve William’ın dikkatinin dağılmasına neden olur. Hemen olay yerine giden William burada Gordo ve Cirk ile yüzleşir. Kumarbaz izle yada The Card Counter izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden donmadan izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum