Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır

49,919 İzlenme
The Gentlemen
7.8 IMDB Puanı

The Gentlemen

(The Gentlemen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi West London Film Studios
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo Ivan Atkinson, Marn Davies, Guy Ritchie
Ünlü yönetmen Guy Ritchie tarafından yönetilen ve 2019 yılında vizyona giren The Gentlemen izle filminin senaryosunu Ivan Atkinson ve Marn Davies yazmıştır. ABD yapımı aksiyon ve suç filmleri türündeki The Gentlemen izle filminin oyuncu kadrosunda ise Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell ve Hugh Grant gibi oyuncular bulunmaktadır.

The Gentlemen türkçe dublaj izle filminin konusu ise, bir gazete editörü olarak çalışan Big Dave, bir partide uyuşturucu çetesi lideri Mickey Pearson tarafından aşağılanır. Bunun üzerine Dave öfkelenir ve Pearson’un Lord Charles ile olan bağlantılarını deşifre etmek için dedektif Fletcher ile anlaşır ve işin sonunda Lord Charles’ın kızının uyuşturucu bağımlısı olduğu ortaya çıkar. Dave ise bu bilgiyi 20 milyon karşılığında Pearson'a teklif eder.

Pearson’ın uyuşturucu baronluğuna uzanan hikayesi ise Oxford Üniversitesi'nde arkadaşlarına ot satması ile kavgalara karışarak okulda adını duyurması ile başlayıp zamanla milyonlarca sterlinlik bir servet elde etmesiyle devam etti. Ancak Pearson, karısınında isteğiyle birlikte daha fazla vakit geçirebilmek için emekliye ayrılma planları yaparken işlerini de milyarder bir işadamına devretmenin peşindedir. Pearson’nun işini isteyen ise sadece amerikalı milyarder değildir. Çinli bir işadamı da teklif yapar ancak teklif reddedilir. Teklifin reddedilmesinden sonra ise Pearson’ın labarotuvarları Çinli işadamının adamları tarafından harabeye çevrilir.

Yaşanan olaylardan sonra yetiştirdiği uyuşturucu otları evinin dışına taşımaya başlar ve Lord Charles’ın uyuşturucu bağımlısı kızını Laura’yı evinde bir partiye davet eder. Ancak o gece Laura aşırı doz uyuşturucudan ölür. Pearson’ın uyuşturucu işini ucuza kapatmak isteyen Çinli ise diğer Amerikalı milyarder ile iş birliği yapar ve büyük bir paranın döndüğü bu uyuşturucu ticareti işini kendine almayı planlar. The Gentlemen izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.