Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,930 İzlenme
The Gray Man
6.7 IMDB Puanı

The Gray Man

(The Gray Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 2dk
Senaryo Joe Russo, Christopher Markus, Stephen McFeely
The Gray Man izle filmi Mark Greaney'nin filmle aynı adı taşıyan ilk romanından uyarlanmıştır ve senaryo Joe Russo, Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından yazılmıştır. CIA ajanı Fitzroy tarafından Sierra programı için işe alınan Six'i takip ediyor. On sekiz yıl sonra, bu programın başında Suzanne ile birlikte Carmichael tarafından yönetildiğini görüyoruz. Six'i Yemek Arabası adlı birini öldürmesi için Bangkok'a gönderdiler. Ancak Six, (zihinsel olarak) tali hasarı karşılayamayacağı için şut çekmeyeceğine karar verdiğinde işler plandan sapmaya başlar. Ve işi halletmek için tamamen senaryo dışına çıktığında, CIA'in en derin, en karanlık sırrını öğrenir.

2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Gray Man Türkçe Dublaj izle filminde Yemek Arabası Six'ten kaçmaya çalışırken bir pencereden atlar ve otelin havai fişek bölümüne düşer. Altı onun peşinden gider, bu da kötü koreografisi yapılmış, vurulmuş ve düzenlenmiş bir dövüş dizisine yol açar ve Altı ölümcül şekilde yaralayan Yemek Arabası ile sona erer. Ancak tüm bu karmaşanın ortasında Yemek Arabası, Carmichael'ın sürekli söylediği gibi rastgele bir "kötü adam" olmadığını ortaya koyuyor. Six'in selefi Sierra Four'dur. Altı, Yemek Arabası/Sierra Dört'ün doğruyu söylediğinden emin olmak için ona işe aldığı kişiyi sorar. Dört, tıpkı Altı gibi, Fitzroy tarafından işe alındığını ve Tel Aviv'deki Karanlık Bölgede eğitildiğini söylüyor. Ayrıca Carmichael'ın iyi olmadığını ve bir ajanı birbiri ardına öldürerek Sierra programını kapattığını söylüyor. Ve muhtemelen bundan sonra Six'i öldürecek.

Six, olay yerinden kaybolmadan önce bu yeni bilgiyi Dani'ye iletir. CIA sahneyi devralır ve kolyenin kayıp olduğunu öğrendiklerinde Carmichael panikler ve madalyonun (içinde bir sürücü olan) olduğunu reddeden Six'i arar. Bunun yerine, sürücüyü kontrol etmek için bir oyun merkezine gider. İçinde Carmichael'ın bir fotoğrafını ve birkaç kilitli klasör ve dosya bulur. Dani onu içeri almaya çalışır ama o reddeder. Sürücüyü açıklanmayan bir yere postalar ve Carmichael hakkında bildiklerini anlatmak için Fitzroy'u (Bakü'de olan) arar. Ve yaptıklarından sonra onun peşinden geleceğini tahmin ediyor. Fitzroy, onu oradan çıkarmak için bir çıkarma ekibi göndereceğini söyledi. Ancak Carmichael, Lloyd'u Fitzroy ve Six'in peşinden gönderirken bu bile ters gidiyor. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan The Gray Man izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.