Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
744 İzlenme
The House Next Door
3.9 IMDB Puanı

The House Next Door

(The House Next Door: Meet the Blacks 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hidden Empire Film Group
  • Film Süresi 1sa 37dk
Yönetmen
Senaryo Corey Harrell, Deon Taylor
The House Next Door izle ya da The House Next Door: Meet the Blacks 2 izle filmi 2021 yılında vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Deon Taylor’ın yaptığı The House Next Door hd izle filminin senaryosunu ise Taylor ve Corey Harrell ikilisi kaleme almıştır. ABD yapımı olan The House Next Door Meet the Blacks 2 full izle filmi, komedi ve korku filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. 2016 yılında yayınlanan Meet the Blacks'in devamı olan bu filmin oyuncu kadrosunda ise Mike Epps, Katt Williams, Bresha Webb, Lil Duval, Zulay Henao, Tyrin Turner, Michael Blackson, Andrew Bachelor, Gary Owen, Danny Trejo gibi oyuncular rol almaktadır.

The House Next Door Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Carl Black, Terör Gecesi deneyimlerini not eder ve yayınlanmış bir yazar olur. Carl, kitabının kendi kendini motive etme nedenleriyle anında en çok satan olduğunu düşünmeyi seviyor ve beğenilen bir yazar. Sadece gerçek çelişkilidir. Ailesini maddi olarak desteklemek için, Carl bir devam filmi yazmak için mücadele ediyor, ancak başta meraklı ailesi olmak üzere sayısız nedenden dolayı konsantrasyonu azalmaya devam ediyor. Carl'ın kuzeni, nudnik Cronut, ona yan eve taşınan tuhaf insanlar hakkında bilgi verir. Hatta evin girişine park edilmiş bir Tabut arabasını bile görüyor. Carl'ın merakını yakalar ve odağını sallar. Ertesi gün, Cronut, Carl'ı yeni komşuların evlerinin içinde ceset sakladığına ve araştırmaları gerektiğine ikna eder. Cronut'un dürtüsüne yenik düşen iki kardeş, komşularının kapısını çalar.

Dr. Mamuwalde'nin uşağı Monty onlara katılır ve evde ceset olmadığına dair güvence verir. Carl, kızı Allie'nin arabasının komşunun evinin önüne park ettiğini fark ettiğinde, Cronut'un yeni komşular hakkındaki spekülatif varsayımlarını görmezden gelir. Carl ve Cronut eve sızar ve Dr. Mamuwalde ile tanışır. İlk izlenim üzerine Carl, yeni komşusunun bir pezevenk olduğu sonucuna varır, ancak Mamuwalde göründüğünden daha esrarengizdir. The House Next Door Meet the Blacks 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.