Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,600 İzlenme
The Last Son
5.0 IMDB Puanı

The Last Son

(The Last Son)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blind Wink Productions
  • Film Süresi 1sa 36dk
Yönetmen
Senaryo Greg Johnson
Ödüller Pek Yakında
2021 yılında vizyona giren The Last Son izle filmi, Tim Sutton yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Greg Johnson tarafından kaleme alınan Son Oğul izle filmi, ABD yapımı western ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Bir kehanete göre çocuklarından biri tarafından öldürüleceğini düşünen bir adam, buna engel olmak için uzun zamandır kayıp olan oğlu dahil tüm çocuklarının peşine düşer ve laneti durdurmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Sam worthington, Machine Gun Kelly, Thomas Jane, Emily Marie Palmer, Heather Graham, Kim DeLonghi gibi oyuncular yer almaktadır.

Western filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan The Last Son Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Isaac LeMay, Great Plains'de bölgelerinde vakit geçirdiği sırada bazı hayat kadınlarından çocukları olduğunu öğrenir. LeMay, kabilelere karşı çok sayıda suç işlemiştir ve bir Cheyenne şefi White Thunder ona kendi çocuğu tarafından öldüreceğini söyleyerek LeMay'i lanetler. Bu kehanete kafayı takan LeMay, çocukları onu öldürmeden önce onları tek tek avlamaya başlar avlamaya başlar.

The Last Son altyazılı izle filminde LeMay, bir fahişe olan Anna’dan olan oğlu Lionel'i öldürmek için Two-One adlı bir bara gelir. LeMay, 20 yaşındaki Lionel ile kısa bir kovalamacanın ardından onu ormanda yakalar ve bıçaklar. Daha sonra Anna'yı ziyaret ederek Lionel'in ikiz kardeşi hakkında bilgiler alır. Anna ise LeMay’a Lionel’in ikizi olmadığını ve ona yanlış bilgi verildiğini söyler ve bunun üzerine LeMay sinirlenir ve Anna'nın parmaklarını keser. Daha sonra, bir başka fahişe olan ancak şimdilerde ormanda huzurlu bir hayat yaşayan Claire'i ziyarete gider. Claire, kocası ve kızı Megan ile birlikte yaşamaktadır.

LeMay, Megan'ı zararsız olarak düşünür ve ona birşey yapmaz, ancak Anna'nın kocasını öldürür. Bir süre sonra LeMay ve Anna'nın 1858 yılında ikiz kardeşi Lionel ile birlikte dünyaya gelen oğlu Cal Talisker ortaya çıkar. Cal büyüdüğünde orduya katılmıştır ve silah konusunda eğitim almıştır. Ailesi tarafından ihmal edilen Cal, kanun kaçağı olur ve bankaları soyan ve devlet yetkililerini öldüren bir gangster olmuştur. LeMay Lionel'ı öldürdüğünde, Anna Cal'a hayatını kurtarması için ülkeyi terk etmesini söyler. Ancak Cal, babası kadar inatçı olduğu için LeMay'i öldürmeye karar verir ve mühimmat temin etmek için birkaç ordu askerini öldürür.

LeMay'i arayan sadece Cal değildir ve bazı kanun uygulayıcıları onu bulmak için kasabaya gelir. Daha sonra Solomon'a LeMay'in bir önceki yıl altı adamı öldürdüğü söylenir ve onu tutuklamak için Solomon’dan yardım isterler. Diğer tarafta LeMay'in kızı Megan da, üvey babasını öldürdüğü için LeMay'den intikam almak için kasabaya gelir. The Last Son izle filminde sonunda Solomon, LeMay'i yakalar ve Cheyenne Laneti'nin aslında gerçek olmadığını ve çocuklarını boşuna öldürdüğünü söyler.

Solomon, LeMay'i karakola getirdiği sırada Cal, küçük bir orduyla şehre gelir ancak Solomon ona engel olur. Ancak bu durum kısa sürer ve Cal önce Solomon’u öldürür. Çatışma sırasında LeMay kargaşadan faydalanır ve kaçmayı başarır. Daha sonra Cal ve adamları LeMay’ın peşine düşerler. Ancak Cal babasını yaralamayı başarsa da LeMay’ı hazırlıksız yakalayan Megan babasını öldürür. The Last Son izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.