Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
687 İzlenme
The Man from Toronto
5.7 IMDB Puanı

The Man from Toronto

(Torontolu Adam)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Robbie Fox, Chris Bremner, Jason Blumenthal
The Man from Toronto izle filmi 2022 yılında Netflix’te gösterime girmiştir. Yönetmenliğini Patrick Hughes’in yaptığı Torontolu Adam izle filminin senaryosunu ise Robbie Fox, Chris Bremner, Jason Blumenthal isimleri kaleme almıştır. ABD yapımı olan The Man from Toronto hd izle filmini aksiyon, komedi ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kaley Cuoco, Woody Harrelson, Kevin Hart, Ellen Barkin, Lela Loren gibi oyuncular rol almaktadır.

The Man from Toronto Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Teddy Jackson, karısı Lori ile Yorktown'da sakin bir hayat yaşayan evli bir adamdır ve bir geliri desteklemek için Marty's Gym adlı yerel bir spor salonunda çalışmaktadır. Ancak Teddy'nin hayatta büyük planları vardır. Kendi çevrimiçi spor salonunu başlatmak istiyor ancak kanalına nadiren video yüklüyor. Çağrıya cevap vermekten çok korkuyor. Film başlarken Teddy, Lori'nin doğum günü için Onancock'daki küçük bir kulübede bir hafta sonu planlar. Bununla birlikte, kısa tatil için ayrılmadan önce, Teddy temassız boks fikrini patronu Marty'ye sunar; bu fikri sadece Teddy'nin aptal fikrini reddetmekle kalmaz, aynı zamanda bir satış temsilcisi olarak pek çok şeyi “oyuncaklık” yaptığı için onu işten kovar. Teddy bu konuda Lori'yi bilgilendirmez ve çift mutlu bir şekilde Onancock'a gider.

Torontolu Adam izle filminde daha sonra Toronto'lu Adam adlı ölümcül bir suikastçı, müşterisinin her biri için bir milyon dolar teklif ettiği işleyicisinden iki aşamalı bir çıkarma işi alır. Herhangi bir ado olmadan, Toronto işi alır ve bir esirden bilgi almak için Virginia'daki Onancock'a gelir. Onancock'da Teddy, kabini önceden dekore ederek Lori'yi şaşırtmaya karar verir ve böylece onu bir spa'da bırakır. Toner durumu ve rezervasyon fişindeki bulanık adres nedeniyle Teddy, Toronto'yu bekleyen bir adamın Teddy'nin Toronto olduğunu düşündüğü yanlış kabine gelir ve böylece resmine tıklayıp patronu Albay Sebastian Marin'e gönderir. Kabinin içinde, Teddy'nin (ya da Toronto'nun) Marin'in ihtiyaç duyduğu bir kodu bulması gereken, bir sandalyeye bağlı, kana bulanmış bir adam olan Bay Coughlin'i görünce şaşkına döner. Komik bir oyunda, Teddy kodu Bay Coughlin'den alır, ancak Teddy kaçamadan hükümet özel ajanları olay yerine gelir ve patlamaya neden olan adamlara ateş etmeye başlar. Teddy kurtarılır ve FBI tarafından götürülür, Toronto bir sahtekarın onu oynadığını öğrenir ve bu nedenle çok geç olmadan kafa karışıklığını gidermeye karar verir.

The Man from Toronto full izle filminde, FBI'ın Teddy'yi olay yerinde tutuklayabilmeleri için Washington DC'de Albay Sebastian Marin ile buluşmaya nasıl ikna ettiğini daha da araştırıyor. Ama her zamanki gibi işler oldukça karışır ve Toronto Teddy'yi ele geçirir ve kısa süre sonra onun için bir zaaf geliştirir. Toronto, Teddy'nin korkusunu yenmesine yardımcı olurken, Teddy Toronto'yu daha iyi bir insan olmaya ve suç dünyasını geride bırakarak tek tutkusu olan şef olmak ve bir restoran açmak için takip etmeye teşvik eder. Ancak buradaki soru şu: Marin ne istiyor ve Toronto-Teddy ikilisi onu durdurabilmek için elinden geleni yaparlar. 2022 yapımı Netflix filmi Torontolu Adam izle ya da The Man from Toronto izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.