Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,902 İzlenme
The Marksman
5.6 IMDB Puanı

The Marksman

(Koruyucu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Cutting Edge Group
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Chris Charles, Danny Kravitz, Robert Lorenz
The Marksman izle ya da Türkçe adıyla Koruyucu izle filmi, 2021 yılında Robert Lorenz yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Chris Charles, Danny Kravitz ve Lorenz isimleri tarafından kaleme alınan The Marksman hd izle filmi, aksiyon ve macera filmleri türünde yer alan bir gerilim filmidir. ABD yapımı olan 2021 Koruyucu full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jacob Perez, Liam Neeson, Katheryn Winnick, Juan Pablo Raba, Teresa Ruiz gibi oyuncular rol almaktadır.

İzlemenizi tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan The Marksman Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jim Hanson Arizona-Meksika sınırına yakın bir çiftliğe sahiptir. Karısının ölümünden sonra yaşamak için çok az nedeni vardır ve sadece gün saymaktadır. Karısını yakınlardaki bir tepeye gömerek ağır borç altındaki çiftliği kurtarmaya çalışıyor. Jim, yasadışı sınır geçişlerini bildirerek hükümet için çalışmasına rağmen, iş ona yaşlılığında dinlenecek kadar iyi ödeme yapmadı. Bu gerçek onu huysuz ve çaresiz yaptı.

Koruyucu Türkçe Dublaj izle filminde Jim, devriyelerinden biri sırasında uyuşturucu kartelinden kaçmak için sınırı geçmeye çalışan Rosa ve oğlu Miguel adında bir kadınla karşılaşır. Jim onları durdurmaya çalışırken Mauricio adında bir kartel üyesi Jim'e ateş eder. Buna karşılık Jim, Mauricio'nun erkek kardeşini öldürür, ancak Rosa ağır şekilde yaralanır. Rosa, Jim'den Miguel'i Chicago'daki kuzenine götürmesini ister. Başlangıçta Jim çocuğu polise teslim eder, ancak kısa süre sonra adamlardan birinin babası olduğunu iddia ettiği için Miguel'i Meksika'ya geri göndereceklerini öğrenir.

Jim planı anlar ve çocuğu sınır devriyesinden kurtarır. İkisi de kanun kaçağı olur. Hem polis hem de kartel onları arıyor. Ancak Jim, Miguel'i Chicago'daki ailesinin yanına bırakmaya kararlıdır. 2021 yapımı The Marksman izle yada Koruyucu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.