Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,638 İzlenme
The Old Guard
6.7 IMDB Puanı

The Old Guard

(Ölümsüzlük)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Skydance Media
  • Film Süresi 2sa 5dk
Senaryo Leandro Fernandez, Greg Rucka
Bir Netflix yapımı olan The Old Guard izle filmi 2020 yılında Gina Prince-Bythewood yönetmenliğinde yayınlanmıştır. Senaryosu Leandro Fernandez ve Greg Rucka’ya ait olan The Old Guard izle filmi fantastik gerilim filmleri kategorisinde yer alan ve başrollerinde Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari ve Luca Marinelli gibi oyuncular yer alıyor.

The Old Guard full izle filminin konusu ise, Scythia, Booker, Joe ve Nicky, insanlara yardım eden görevlerde yer alan ve açıklanamayan iyileştirme yeteneklerine sahip mitolojik savaşçılardır. Aslan aynı işveren için ikinci kez çalışmamayı kural edinmiş olsalarda bu kuralı Sudan'da kaçırılan bir grup kızı kurtarmak çiğnerler. Ancak bu iş bir düzmecedir ve görev sırasında işi onlara getiren CIA ajanı öldürülür. Bu tuzağın sebebi ise onların yenilenmelerini kayıt altına almaktır. Copley, pusuya düşürülen videoyu, Steven Merrick'e gösterir ve Andy, Nil'i güvenli bir eve götürür ve orada ekibinin geri kalanıyla tanıştırır. Ona, Andy'nin yoldaşlarından ilki olan, ölümsüz kadın Quynh efsanesinden bahsedilir. Grup aslında gerçekten ölümsüz olmadıklarını da söylerler.

Grup, Merrick'in askerleri pusuya düşürülür ve çıkan çatışmada Andy tüm paralı askerleri öldürür, ancak yaralanır ve iyileşmediğini fark eder. Booker, Copley'i bulur, Nil ise ailesiyle buluşmak için gruptan ayrılır. Andy ve Booker Copley ile bir araya gelir ve Merrick'in ölümsüzlüğü sona erdirmenin bir yolunu bulabileceğini söyler. Booker, Andy'nin iyileşmediğini fark eder. Copley ise Merrick'in aslında ölümsüzleri incelemek ve yeni bir ilaç üretebilmek için onlara işkence yapmaya istekli olduğunu görünce fikrini değiştirir.

Booker'ın grubu sattığını fark eden Nil, müdahale etmek için ve Copley'i arkadaşlarını kurtarmak için kendisine yardım etmesi konusunda ikna eder. Merrick'in laboratuvarına saldırırak ölümsüzleri kurtarırlar. Aksiyon dolu nefes kesen The Old Guard izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmdan en iyi yabancı a href="https://filmgezegeni.live/">film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Resimler 3