Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,698 İzlenme
The Protege
6.1 IMDB Puanı

The Protege

(Himaye)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Millennium Media
  • Film Süresi 1sa 49dk
The Protégé izle ya da Türkçe adıyla Himaye izle filmi, yönetmenliğini Martin Campbell’ın yaptığı ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Richard Wenk tarafından kaleme alınan The Protege hd izle filmi aksiyon, suç ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Maggie Q, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Patrick Malahide, David Rintoul, Ori Pfeffer, Ray Fearon, Caroline Loncq, Robert Patrick gibi oyuncular rol almaktadır.

The Protege Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Moody Dutton, dünyanın dört bir yanından yüksek profilli sözleşmeler alan as bir suikastçıdır. Da Nang'daki 1991 katliamı sırasında Moody, bir görevi bitirmek için Vietnam'ı ziyaret eder. Şansına ve şaşkınlığına rağmen, genç bir kızın işini çoktan bitirdiğini öğrenir. Onun yeteneklerinden etkilenen Moody, Anna'yı kanatlarının altına alır ve İngiltere'ye geri döner.

31 Yıl Sonra, yetişkin olan Anna, Don Preda'nın oğlu Vali'yi Bükreş, Romanya'da kaçırır ve fidye talep eder. Daha sonra Himaye Türkçe Dublaj izle filminde Anna, Bükreş Kasabı, İnsanların Katili olan Don Preda ile tanışır ve ona planı para için değil, Don Preda için düzenlediğini söyler. Anna acımasızca Preda'yı öldürür ve ikili, Moody ve Anna, ödüllerini müşteriden alır. Anna ve Moody, Anna'nın sokak köşesinde zarif bir kitapçı işlettiği Londra'ya yerleşmişlerdir. Moody hastalanıp öksürürken (şimdilik) güvenli evinde dinleniyor. Anna 70. doğum gününde Moody'yi ziyaret eder ve birdenbire Moody Anna'dan Lucas Hayes'i bulmasını ister. Moody, Lucas'ın yerini 1998'e kadar Paris'te buldu ve ardından aniden ortadan kayboldu.

Anna, Lucas Hayes'in gizemini araştırırken, bilinmeyen bir suikastçı grubu Moody'yi, Anna'nın tekno muhbiri Billy'yi ve Moody'nin bekçisi Claudia'yı öldürür. Lucas Hayes ile ilgili her şey Anna'nın anavatanı Vietnam'a kadar uzanıyor. Böylece Anna, kesin yanıtlarını almak için Da Nang'a gelir. Aksiyon ve gerilim filmleri tutkunlarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Protege izle ya da Himaye izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.