Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
256,443 İzlenme
Uncharted
7.0 IMDB Puanı

Uncharted

(Uncharted)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
Yönetmen
Senaryo Art Marcum, Matt Holloway, Rafe Judkins
2022 yılında vizyona girecek olan Uncharted izle filmi ünlü PlayStation oyunu serisi Uncharted video oyunlarının bir prequel’i olarak çekilmiştir. Uncharted izle video oyunu hayranlarının yıllardır hayalini kurduğu ve 2022 yılında kavuşacakları filmin yönetmen koltuğunda ise Zombieland ve Venom filmlerininde yönetmenliğini yapan Ruben Fleischer ismini görüyoruz. Uncharted izle filminin senaryosu ise Rafe Judkins’in bir hikayesinden esinlenerek, Iron Man ve Men in Black filmlerinin de senaristliğini yapan Art Marcum ve Matt Holloway isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Şu ana kadar bütçesi için 120 milyon dolar harcanan film ABD yapımı olur aksiyon ve macera filmleri türünde yer almaktadır.

Kendisiyle aynı ismi taşıyan video oyunları serisinde geçen hikayenin çok çok öncesinde yaşanan olayları ve asıl hikayenin nasıl geliştiğinin beyaz perdeye aktarıldığı Uncharted Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Örümcek Adam filmlerinin yıldızı Tom Holland, filmin baş kahramanı Nathan Drake’i canlandırarak karşımıza çıkıyor. Mark Wahlberg ise Drake’in yoldaşı ve aynı zamanda akıl hocası olan Victor Sullivan karakterine can vermiştir. Ayrıca Tati Gabrielle, Braddock karakterini canlandırırken Sophia Ali ise Chloe Frazer olarak yer alırken Antonio Banderas, Patricia Meeden ve Sarah Petrick isimleri yardımcı rollerde karşımıza çıkmaktadır.

İlk olarak 2008 yılında video oyunun film uyarlaması olarak beyaz perdeye aktarılacağı duyurulurken filmin ana çekimleri 2020 yılında başlamıştır ve ağırlıklı olarak Almanya ve Berlin’de çekilmiştir. 11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek olan Uncharted full izle filminin konusuna gelirsek, uyarlandığı video oyunuyla neredeyse birebir kopyalanan sahneleri ve kıyafetleri dikkat çekse de oyundan bağımsız olarak Nathan Drake ve Sullivan’nın gençlik yıllarını ve asıl hikayeye başlamadan önce nasıl tanıştıklarını görüyoruz. Nathan Drake henüz 15 yaşında ergenlik çağında bir delikanlıyken Sullivan ile tanışır. Henüz çocuktur ve giyimi kuşamı da video oyununu bilenler için imza kıyafeti olan kıyafetle alakası yoktur.

Gelmiş geçmiş en çok satan ve binlerce hayranı olan PlayStation oyunlarından biri olan Uncharted izle filmi, henüz genç ama oldukça zeki bir sokak serserisi olan Nathan Drake, yaşına göre olgun ve bir o kadarda komik olan Victor Sullivan ile tanışmasından sonra birlikte define aramak için yollara düşerler. Ancak neredeyse tüm dünyayı dolaştıktan sonra daha önce kimsenin bulamadığı ve bulunması neredeyse imkansız olan bir hazinenin peşine düşerler. Ancak bu hazine Nathan’ın kayıp olan kardeşini bulması için de bazı ipuçları içermektedir. 2022 yılının en çok beklenen aksiyon ve macera filmlerinden biri olan Uncharted izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p film izle kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum