Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
355 İzlenme
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
6.4 IMDB Puanı

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu

(Valerian and the City of a Thousand Planets)
Yönetmen
Senaryo Pierre Christin, Jean-Claude Mézières, Luc Besson
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle filminde karanlık bir güç, binlerce gezegenden türlere ev sahipliği yapan geniş bir metropol olan Alpha'yı tehdit ediyor. Özel ajanlar Valerian ve Laureline, yağmacı tehdidi tespit etmek ve sadece Alpha'yı değil, evrenin geleceğini de korumak için yarışmalıdır.

Yirmi sekizinci yüzyılda, uzay istasyonu Alpha, farklı gezegenlerden varlıkların birlikte yaşadığı, bilgi ve kültür alışverişinde bulunduğu bir şehirdir. Barış, Binbaşı Valerian (Dane DeHaan) ve ortağı Çavuş Laureline (Cara Delevingne) dahil olmak üzere bir insan gücü tarafından verilir. Savunma Bakanı (Herbie Hancock) tarafından tehlikeli bir görevde son dönüştürücü türlerini almakla görevlendirilirler. Başarılı olurlar ve Alpha'ya geri dönerler, bilinmeyen insansılar, dönüştürücüyü çalmayı bekleyen Komutan Arun Filitt'i (Clive Owen) kaçırır. Enfekte olan yasak bir bölgeye giderler, ancak Valerian ve Laureline onları takip eder ve ırk ve virüslü bölge hakkında gizli bir sırrı ifşa eder.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.