Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
20,600 İzlenme
Vanguard
4.7 IMDB Puanı

Vanguard

(Vanguard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi China Film Group Corporation
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen
Senaryo Stanley Tong, Tiffany Alycia Tong
Vanguard izle filmi yönetmenliği ve senaristliği Stanley Tong tarafından yapılan ve 2020 yılında vizyona giren Çin yapımı aksiyon filmidir. Vanguard full izle filminin oyuncu kadorsunda ise Jackie Chan, Yang Yang ve Miya Muqi gibi isimler bulunmaktadır. Filmin konusu ise muhasebeci olarak çalışan Qin Guoli’e büyük bir organize suç örgütü tarafından eylemlerinden elde ettikleri paranın finansmanı ve kontrolü için zorla sözleşme imzalattırılır. Ancak Qin şirket merkezine haber verdikten sonra, Maasym özel bir operasyonla öldürülür ve sadece oğlu hayatta kalır. Örügütün parasının yerini ise sadece Qin bilmektedir.

Omar ise parayı geri almak için özel paralı asker grubu kiralar ve Qin ile ailesini kaçırtır. Qin'in kaçırılmasından sonra onu ve ailesini kurtarmak için Vanguard isimli özel güvenlik şirketi devreye girer ve seçilmiş ajanlarını gönderir. Vanguard başarılı bir operasyonla Qin’i ve eşini kurtarır ancak Qin, Afrika’daki kızı için endişelenir ve Vanguard’ın kurucusu olan Tang’den kızını koruması için yardım ister. Tand iki adamı ile birlikte Afrika’ya giderek Qin’in kızını bulur ancak düşman paralı askerler daha kalabalık bir şekilde Afrika’ya gelip peşlerine takılmıştır. Çıkan çatışma sonunda Fareeda ve Lei kurtularak kaçıp kendilerini bir ormana atarlar.

Bir süre sonra Tang ve ekibinin de gelmesi ile yeni bir kovalamaca başlar paralı askerler Qin’in kızını yakalarlar. Tang, rehineleri kurtarmak için bir plan yapar ve ekibini toplar. Omar’ın kale gibi korunan mekanına baskına giderler. Ajanların kaleye sızmasından sonra rehine takası için hazırlıklar başlar. Omar ve çetesi ise yapılacak operasyona hazırlıklıdır. Çıkan çatışma sonrasında Qin teslim olur. Aksiyon filmleri severlerin izlemesi gereken filmler arasında yer alan Vanguard izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.