Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,378 İzlenme
Warcraft
6.8 IMDB Puanı

Warcraft

(Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması)
Dünyanın en ünlü bilgisayar oyunu olan Warcraft'ın 2016 yılında beyaz perdeye uyarlanan Warcraft izle filmi aksiyon ve fantastik filmler kategorisindedir. Yönetmenliği Duncan Jones tarafından yapılan Charles Leavitt’in senaryosunu yazdığı filmin başrollerinde Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Robert Kazinsky, Clancy Brown ve Daniel Wu gibi isimler yer almaktadır.

Warcraft hayranlarının kaçırmaması gereken Warcraft izle filminin konusu, Orkların büyücülerinden biri olan Gul’dan, Draenor’un gizemli bir güç tarafından fel büyüsü kullanılarak yok edilirken, ork klanlarını Horde'da birleştirir ve fel büyüsü kullanarak Azeroth dünyasına bir portal oluşturur. Gul'dan, Horde'u getirmek için Azeroth'taki mahkumları öldürmek için portaldan küçük bir savaş grubunu geçirir ve onlara liderlik eder. Frostwolf Klanının lideri Durotan, karısı Draka ve arkadaşlarıda savaş grubuna katılır. Orklar Azeroth'a ulaştıklarında, Draka doğum yapar ancak doğum sıkıntılı geçmektedir ve Gul'dan bir geyiğin hayatını alarak bebeği kurtarır ve onları fel büyüsüyle aşılar.

Stormwind Kingdom'ın komutanı Lothar, askerlerin cesetlerini araştıran Khadgar adında bir büyücü bulur ve cesetlerde fel büyüsü olduğunu keşfederler. Stormwind'in kralı Llane onları onları Karazhan'a gönderir. Lothar, Khadgar ve Medivh, fel büyüsünün izlerini takip ettikleri sırada orklar tarafından pusuya düşürülür. Medivh, bir büyü kullanır ve onları kaçmaya zorlar. Ekip, bir köle ork olan Garona'yı esir alsa da Llane, Stormwind'e sadakat karşılığında onu serbest bırakır. Garona, casusluk yapması için ork kampına gönderilir. Khadgar, Medivh'in kütüphanesinde bir kitabı incelerken, Gul'dan'ın portalı açmak için birinden yardım aldığını keşfeder.

Durotan ise Frostwolf Klanını ve insanları Gul'dan'a karşı birleştirmek için gizlice Llane ile buluşur, ancak onlarda Blackhand tarafından pusuya düşürülür. Callan gruptan ayrıldığı sırada Karael tarafından öldürülür. Medivh’in güçleri zayıflar ve Garona onu iyileştirebilmek için Karazhan'a götürür. Medivh'in gözlerinin yeşil parladığını fark eden Khadgar, Gull'dan'a yardım edenin Medivh olduğunu anlar. Warcraft izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum