Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,855 İzlenme
Wonder Woman 1984
5.4 IMDB Puanı

Wonder Woman 1984

(Wonder Woman 1984)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Comics
  • Film Süresi 2sa 31dk
Yönetmen
Senaryo Patty Jenkins, Geoff Johns, William M. Marston
Başrolünde güzel oyuncu Gal Gadot’un yer aldığı DC evreninin sevilen süper kahramanı Wonder Woman 1984 izle filmi Patty Jenkins yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Geoff Johns ve William M. Marston’a ait olan bu aksiyon ve fantastik filmler kategorisindeki süper kahraman filminde Gal Gadot’a Chris Pine, Kristen Wiig ve Pedro Pascal gibi oyuncular eşlik ediyor.

2017 yılında vizyona giren Wonder Woman izle filminin devamı olan ancak 1980 yılında geçen Wonder Woman 1984 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Diana henüz küçük yaşlardayken yaşadıkları yerde düzenlenen bir yarışmada yaşlı Amazonlara karşı bir mücadele verir. Önde gittiği yarışı rakiplerine dönüp baktığı için atından düşer ve atı kaçar ancak kestirme bir yol bulur ve atının geçeceği yola ulaşıp tekrar biner, ancak bir kontrol noktasını kaçırır. Antiope, ise her şeyin dürüstçe elde edilmesi gerektiğini söyleyerek onu diskalifiye eder.

Wonder Woman 1984 izle filmi günümüze döndüğünde ise Diana’nın yeni iş arkadaşı ve aynı zamanda utangaç bir jeolog olan Barbara, arkadaşları tarafından hiçbir zaman fark edilmez görülür ve Diana'nın güzelliğini ve ona olan ilgiyi kıskanmaya başlar. Daha sonra FBI, bir müzeden Diana’nın önlediği bir soygundan çalınan antikaların analizini ister. Barbara ve Diana, daha sonra Dreamstone olarak tanımlanan bir cismin, sahibine bir dilek hakkı verdiğini iddia eden bir Latince yazıt içerdiğini fark ederler.

Barbara cismi kullanır ve Diana gibi olmak ister ve süper güçleri de kazanır. Diana ise istemeden bir dilek dilemiş ve ölen sevgilisi Trevor'ın hayatta olmasını ve onu başka bir erkeğin vücudunda diriltmesini ister ve Trevor ile Diana Smithsonian galasında yeniden bir araya gelirler. Bu cismin varlığından haberdar olan iş adamı Maxwell Lorenzano, Barbara'yı kandırır ve iflas eden petrol şirketini kurtarmak için taşın gücünü kullanmayı umarak Dreamstone'u çalar. Ancak Maxwell’in dileği her dileği gerçekleştiren bu taşın güçlerine sahip olmaktır. Taşın güçleri dünya çapında istikrarsızlığı tetikledikçe kaos ve yıkım başlar.

Diana ise Taş'ın Aldatma Dükü olarak da bilinen tanrı Mendacius tarafından yaratıldığını keşfeder. Diana ve Barbara işler kötüye gitmesine rağmen dileklerinden vazgeçmek istemezler. Max ile çalışan Barbara, Diana'ya ihanet eder ile kapışır. Steve ise dünyanın selameti için Diana'yı dileğinden vazgeçme konusunda ikna eder ve Diana dileğinden vazgeçince güçlerini geri kazanır. Amazonların en büyük savaşçısı Asteria'nın zırhını kuşanan Diana, Max’in karargah kurduğu yere gider ve başka bir yaratığa dönüşen Barbara ile tekrar savaşır.

Wonder Woman 2 izle filminde amansız bir mücadelenin ardından Diana, Barbara'yı bir göle sokar ve etkisiz hale getirmek için elektrik verir. Daha sonra Max’in peşine düşen Diana, Max’in kullandığı sinyaller aracılığıyla dünyayla iletişim kurmak için Gerçeklik Kementini kullanır ve dünyadaki herkesi isteklerinden vazgeçmeye ikna eder. Daha sonra Max'e oğlu Alistair'in görüntülerini gösterir ve Max’de bu görüntülerden sonra dileğinden vazgeçer. Wonder Woman 1984 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi fantastik filmler dileriz.

Resimler 2