Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
5,407 İzlenme
Yarının Sınırında
7.9 IMDB Puanı

Yarının Sınırında

(Edge of Tomorrow)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo Christopher McQuarrie, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth
2014 yılında vizyona giren Edge of Tomorrow izle ya da Yarının Sınırında izle filmi, yönetmenliğini Doug Liman’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. ABD yapımı olan Yarının Sınırında izle filmi bilim kurgu ve aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Filmin senaryosu ise Christopher McQuarrie’nin bir hikayesinden uyarlayan Jez ve John-Henry Butterworth isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Brendan Gleeson gibi oyuncular yer almaktadır.

Yarının Sınırında Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, uzaylılar bir asteroid ile Almanya'ya gelir ve Avrupanın büyük bir bölümünü ele geçirirler. 2020 yılında ise, uzaylı tehdidiyle mücadele etmek için küresel bir askeri ittifak oluşturulur. Daha sonra geliştirilen özel kıyafetleri kullanarak Verdun'da uzaylılara karşı bir zafer kazanırlar. Bir süre sonra General Brigham, halkla ilişkilerden sorumlu Binbaşı William Cage'i görevlendirir. Ancak savaş deneyimi olmayan Cage, işgal başarısız olursa Brigham'ı suçlamaya reddeder.

Cage’in davranışından sonra Edge of Tomorrow izle filminde Brigham, Cage'i tutuklar ve bir askeri üse gönderir. Cage daha sonra rütbesinin düşürüldüğünü öğrenir ve ona kaba davranan Başçavuş Farell ve J-Squad'ı görevlendirir. Fransa’ya uçakla gönderilen ekibin inişi başarısız olur ve uçak patlayınca ilk olarak Farell ve J-Squad ölür. Cage yere indiriğinde ise büyük bir uzaylıyı öldürmek için mayın kullanır, ancak bu sırada kendiside yaralanır ve uzaylının tüm kanı üzerine bulaşır. Cage tekrar uyandığında ise kendisini yeniden uyandığı havaalanında bulur ve bir önceki gün başlayan olayları yeniden yaşar.

Uyandıktan sonra yeniden Farell ile karşılaşır ve istila konusunda onu uyarmaya çalışsa da kimse ona inanmaz ve aynı döngü sahilde sürekli ölmesiyle tekrarlanmaya devam eder. Bir döngü sırasında Cage biraz ilerledikten sonra, Verdun savaşının kahramanı Çavuş Rita Vrataski'yi kurtarmaya çalışır. Rita ise Cage'in zamanı döngüye alabildiğini fark eder ve yeniden uyandığında kendisini bulmasını ister. Cage ölüp tekrar uyandığında ise Rita’yı bulur ve ikili uzaylıları Omega’nın kontrol ettiğini, Alfaların ise Omega'nın sıradan uzaylıları kontrol eden süperorganizma olduğunu açıklar. Bu durum ise bir Alfa sonlandırıldığında, Omega günü sıfırlar ve savaşı kazanana kadar taktiklerini ayarlaması anlamına gelmektedir.

İşin sonunda savaşı kazanmaları için Cage'in Omega'yı bulup öldürmesi gereklidir. Ancak bu o kadar da kolay olmaz ve Cage’in yaşadığı döngülerde Rita, Cage'i savaşı kazanmak için eğitir. Bir süre sonra Cage uzaylıların Londra’ya saldıracağını fark eder. Kesinlikle izlemeniz gereken bilim kurgu filmleri arasında yer alan Edge of Tomorrow izle ya da Yarının Sınırında izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyebilirsiniz.