Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,943 İzlenme
Yeni Mutantlar
5.3 IMDB Puanı

Yeni Mutantlar

(The New Mutants)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Josh Boone, Chris Claremont, Knate Gwaltney
Marvel Çizgi Romanlarından The New Mutants izle karakterlerinin beyaz perdeye taşınan Yeni Mutantlar izle filmi Josh Boone tarafından yönetilmiştir. 2020 yılında vizyona giren Yeni Mutantlar filminin senaryosu ise Knate Lee Gwaltney’e aittir. Bilim kurgu ve korku filmleri kategorisinde yer alan bu süper kahraman temalı yapım X-Men filmlerinin on üçüncü filmidir.The New Mutants izle filminin oyuncu kadrosunda ise Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt, Henry Zaga isimleri bulunmaktadır.

Yeni Mutantlar türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Danielle Moonstar çıkan bir kasırga yüzünden yaşayacak yeri kalmadığı için ağaçta saklanan bir kızılderilidir. Kasırgadan sonra baygın bir halde hastanede uyanan Dani’ye Doktor Cecilia Reyes yardımcı olur ve Dani’ye yaptıkları testler sonucunda benzersiz bir mutant olduğunu söyler. Reyes’in hastaneye getirdiği diğer genç mutantlar olan Sam, Illyana, Bobby ve Rahne ile tanıştırılan Dani, yeni arkadaşlarının özel yeteneklerini sırasıyla öğrenir. Aslında bu yetenekleri hepsi yaşadıkları trajedilerle öğrenmişlerdir.

Sam, bir madeni çökertmesi sonucunda babasının ve diğer madencilerin ölümüne sebep olmuştur. Rahne’yi yaşadığı kasabada cadı damgası vurup öldürmeye çalıştıkları sırada kaçarken bir kaç kişinin ölümüne sebep olmuştur. Roberto, güneş enerjisini kullanabildiği için kız arkadaşını yakmıştır. Illyana büyü yapabilme, Sam ise ışık hızında uçabilmek gibi güçlere sahiptir. Doktor Reyes ise özel yeteneklere sahip bu beş mutantın hastaneden kaçmasını engelleyebilecek güçleri olan çok güçlü bir mutanttır. Bu beş amatör mutantı X-Men’e katılacakları konusunda manipüle edip kandıran Reyes, yetenekleri konusunda uzman olana kadar eğitmeye başlar ve güçleri yüzünden dışarıda hayatlarının tehlikede olduğuna inandırıp hastaneden ayrılmamaları konusunda uyarılarda bulunur.

Ancak Dani hastanede sıkılması ve psikolojik olarak çökmesinin ardından kaçma girişiminde bulunur ve hastaneyi saran bir güç kalkanı tarafından engellenir. Dani’nin daha sonra intihar etmeye çalışırken Rahne’nin onu kurtarması ile aralarında romantik bir etkileşim başlar. Bir süre sonra kahramanlarımız garip vizyonlar görmeye başlar. Bu korkunç vizyonlar geçmişlerinde yaşadıkları ve yaptıkları hataların peşlerinden gelmesi yüzünden aşırı etkilenirler. Aslında bu vizyonların Dani’nin yeteneklerinden kaynaklı olduğu daha sonra ortaya çıkar.

Dani'nin güçleri ortaya çıktıkça karşısındakinin zihnini kontrol edip geçmişindeki trajedileri ve en büyük korkularını vizyonlar halinde gösterip sanki gerçekte yaşanıyormuş gibi hissettirmesi gibi çok önemli güçleri olduğu anlaşılır. Birbirinden yetenekli ve güçlü New Mutants izle, Yeni Mutantlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli filmler dileriz.