Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
6,690 İzlenme
Yeşil Yılan
6.8 IMDB Puanı

Yeşil Yılan

(Bai She 2: Qing She jie qi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Light Chaser Animation Studios
  • Film Süresi 2sa 11dk
2021 yılında gösterime giren White Snake 2: The Tribulation of the Green Snake izle ya da Türkçe adıyla Yeşil Yılan izle filmi, yönetmenliğini Amp Wong’un yaptığı ve senaryosu Damao’ya ait olan Çin yapımı fantastik filmler türünde yer alan bir animedir. 2019 yılında gösterime giren White Snake ya da Beyaz Yılan izle filminin devamı olan Beyaz Yılan 2 izle ya da Yeşil Yılan full izle filmi, eski bir Çin halk efsanesi olan Beyaz Yılan Efsanesinden esinlenerek üretilmiştir. Beyaz Yılan 2 izle filminin karakter seslendirmelerini ise Xiaoxi Tangas, Zhang Fuzhengas, Zhongyang Baomu, Feodor Chin, Tianxiang Yang, Zhe Zhang isimleri yapmıştır.

Anime hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken serilerden biri olan White Snake (Beyaz Yılan) serisinin ikinci filmi olan Yeşil Yılan Altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, İlk olarak Verta ve Blanca, Fahai ile karşı karşıya gelir, ancak Fahai ikisindende güçlüdür. Blanca'nın sihirli kemik saç tokası kırılır ve keşiş kulesinin altına hapsedildikten sonra Blanca, çocuğunu Verta'ya bırakır ve ondan çocuğun babasından nefret etmemesini ister. Ancak Verta o kadar cömert değildir ve çocuğun babasının zayıflığını ve sevdiğini iddia ettiği kadını çocuğu ona vermeden önce koruyamamasını yüzüne vurur. Verta, Fahai'ye tekrar saldırmaya çalışır ancak Fahai onu, uzay ve zaman döngüsünün ötesinde var olan bir şehir olan Asuraville'e gönderir.

Yeşil Yılan izle filminde Asuraville, insanların, Verta, Rakshasas gibi şeytanların, hayaletlerin ve öküz kafaları ve at yüzlerinin tarikatlarının yaşadığı modern bir şehrin distopik bir versiyonuna benzemektedir. Verta kısa süre sonra ruhların Asuraville'de kapana kısıldığını öğrenir. White Snake 2: The Tribulation of the Green Snake izle filminde ruhlar, ancak saplantılarını bıraktıktan sonra reenkarnasyon döngüsüne geri dönebilmektedirler. Verta'nın takıntısı ise Blanca'dır ve Blanca ile birlikte oluşturduğu değerli anılarla yollarını ayırmak istemediği için şehirden çıkışını zora sokar. Verta, Asuraville'e gider gitmez, maskeli bir adam tarafından kurtarılır. Daha sonra Rakshasas'ın lideri Sima ile tanışır ve hayatını bir öküz kafasından kurtardıktan sonra büyük bir canavar sürüsünün saldırısından korur ve kendi bölgelerine getirir.

Green Snake izle filminde bir gün sonra Verta, Sima'ya bir tilki şeytanı tarafından yönetilen Precious Jade Workshop'a götürülür. Verta’yı kurtaran maskeli adam da oradadır ve bir süre sonra canavarlar tekrar saldırırlar. Sima, canavarlar tarafından ısırılan herkesin canavara dönüştüğünü söyler. Üçlü saldırıyı atlattıktan sonra Rakshasa geri dönerler ve öküz başlar ile at suratların bölgelerini işgal ettiğini fark ederler. Sima daha sonra Verta ve maskeli adamı geride bırakarak, takıntısından kurtulmak için tilki şeytanın yanına gider. İhanetle baş edemeyen ve kız kardeşinden ayrılmanın etkilerinin etkisinde kalmaya devam eden Verta, düşman saldırılarına teslim olur, ancak bu sırada maskesini çıkaran adam maskesini çıkarır ve onun, kız kardeşine benzer ve aynı özelliklere sahip olduğunu görünce şok olur.

Tilkin şeytanının altında yer alan bir geçit ise Asuraville'den çıkış kapısıdır. Ancak bu kapıdan geçmek için saplantılarından vazgeçmek zorundadırlar. Verta, havuza yaklaştığında Blanca'yı görür ancak maskeli adam kimseyi görmediğini söyler. Sonunda, Verta ve adam, tilkinin Asuraville'i saplantılarıyla bırakmanın bir yolu olup olmadığını sormak için atölyeye geri dönerler. Tilki ise onlara şehrin, başı ve kuyruğu neredeyse birbirine bağlı bir yılan şeklinde olduğunu söyler. Bazen kuyruktan bir köprü oluşur ve içinden geçerek, saplantıları ile birlikte oradan ayrılabileceklerinide ekler. 2021 yılının en iyi animelerinden biri olan White Snake 2: The Tribulation of the Green Snake izle ya da Yeşil Yılan izle filmini türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum