Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,766 İzlenme
Yükseltme
7.5 IMDB Puanı

Yükseltme

(Upgrade)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Goalpost Pictures
  • Film Süresi 1sa 40dk
2018 yılında vizyona giren Upgrade izle ya da Türkçe adıyla Yükseltme izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Leigh Whannell’in yaptığı bir filmdir. Avustralya yapımı olan Upgrade full izle filmi bilim kurgu ve gerilim filmleri türünde yer alan aksiyon filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Logan Marshall-Green, Betty Gabriel, Harrison Gilbertson gibi oyuncular yer almaktadır.

Yükseltme Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Gray Trace bir tamirci olarak çalışmaktadır ve karısı da Asha'dan yenilenmiş bir arabayı ünlü bir teknoloji mucidi olan müşterisi Eron Keen'e iade etmesine yardım etmesini ister. Birlikte Eron’un, evini ziyarete geldiklerinde Eon, STEM adı verdiği sınırsız potansiyele sahip çok amaçlı bir çipi onlara anlatır. Ancak eve dönüş yolunda Gray ve Asha'nın sürücüsüz arabası arızalanır ve kaza yapar. Ardından dört adam çifte saldırır ve Asha öldürülür, Gray ise boynundan vurularak omuriliğini koparır.

Gray, olaydan aylar sonra annesi Pamela'nın bakımında eve döner. Asha'nın ölümü ve Dedektif Cortez'in saldırganları teşhis edememesi, Gray'in depresyona girmesine neden olur. Bu olaylar sonrasında Gray’in intihar etmesiyle Eron ziyarete gelir ve onu bir STEM implantını kabul etmeye ikna ederek tekrar yürüyebileceğini vaad eder. Sonrasında Gray uzuvlarının kontrolünü yeniden kazanır ve Eron, Gray'in hâlâ felçliymiş gibi davranmasını gerektiren bir anlaşma imzalar.

Sonrasında Gray karısının öldürülmesiyle ilgili bir video izlerken STEM'in kendisiyle konuştuğunu duyar ve STEM ona intikam almasına yardımcı olabileceğini söyledikten sonra izlediği videodan saldırganlardan biri olan Serk Brantner'ı hemen teşhis eder. Upgrade Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Gray, Serk'in evine gizlice girer ve Serk'in implantlarla yükseltildiğine dair kanıt bulur. Bu sırada Serk gelir ve Grey'e saldırır, ancak STEM Gray'i vücudunun tüm kontrolünü ele geçirmeden Serk'i kolayca öldürür. Cortez daha sonra Grey'in tekerlekli sandalyesinin Serk'in evine yaklaştığını gösteren drone görüntülerini görse de, felçli olması nedeniyle onu şüpheli olarak görmez.

Eron ise STEM'in hareketlerini takip eder ve Gray'i STEM'i açığa çıkaracak hareketlerde bulunduğu için tartışır. Gray ise STEM'in onunla konuştuğunu söyleyince Eron duruma şaşırır ve Gray'in soruşturmasını durdurmasını ister. Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Upgrade izle ya da Yükseltme izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.