Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,461 İzlenme
Zaman Makinesi
6.0 IMDB Puanı

Zaman Makinesi

(The Time Machine)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros., Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 1sa 36dk
Yönetmen
Senaryo H.G. Wells, David Duncan, John Logan
Zaman Makinesi izle ya da The Time Machine izle filmi 2002 yılında Simon Wells yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu John Logan, H.G. Wells ve David Duncan isimleri tarafından kaleme alınan Zaman Makinesi hd izle filmi, Wells’in 1895 yılında yazdığı filmle aynı ismi taşıyan romanından uyarlanarak 1960 yılında çekilen ilk filmin yeniden uyarlamasıdır. ABD yapımı olan Zaman Makinesi full izle filmi aksiyon, macera ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Guy Pearce, Yancey Arias, Sienna Guillory, Orlando Jones, Samantha Mumba, Mark Addy, Jeremy Irons gibi oyuncular rol almaktadır.

Zaman Makinesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, nişanlısı öldürüldükten sonra genç bir fizik profesörü geçmişi değiştirmek için bir zaman makinesi yapmaya karar verir. Profesör, geri dönüp onun hayatını kurtarma girişiminin engellendiğini gördükten sonra, cevaplar bulmak için geleceğe gitmeye karar verir. Kendini 2037'de bulan teknoloji karşısında gözleri kamaşıyor ama fütürist kolonizasyon nedeniyle ay yok olurken kıl payı kurtuluyor. Zaman makinesine düşerek yanlışlıkla 800.000 yıl ileriye gider. Dünyanın kastlara ayrıldığını fark eder ve dünya düzenini yeniden kurmak için makinesini ve insanlığını kullanır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan The Time Machine (Zaman Tüneli) izle ya da Zaman Makinesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla tek part olarak donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.