Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
31,398 İzlenme
300 Spartalı 2
6.2 IMDB Puanı

300 Spartalı 2

(300: Rise of an Empire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 42dk
300: Rise of an Empire izle ya da Türkçe adıyla 300 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle filmi 2014 yılında Noam Murro yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Zack Snyder’a Ait olan 300 Spartalı 2 izle filmi 2007 yılında yayınlanan 300 izle filminin devamıdır. 300 Bir İmparatorluğun Yükselişi türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda Lena Headey, Peter Mensah, David Wenham, Andrew Tiernan, Andrew Pleavin, Rodrigo Santoro, Sullivan Stapleton, Eva Green, Hans Matheson ve Callan Mulvey isimleri yer almaktadır.

300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ilk filmin öncesinde yaşanan olayları anlatıyor. Xerxes’in kral oluşunun ve babasının sadık komutanı Artemisia’nın hikayelerin anlatımıyla başlıyor. Xerxes babasının intikamını almak için Yunanlılara savaş ilan eder. Yunan savaşçı Themistokles ise Leonidas’tan yardım ister ancak Leonidas ilk başlarda Atina tarafında olmak istemez çünkü Leonidas 300 askeri ile Persler ile farklı bir cephede savaş hazırlığı yapmaktadır.

Yunan tarafı Artemisia’nın filosuna göre daha küçük bir donanma ile Ege Denizi’ne çıkar ve savaşı başlatırlar. İki tarafında taktik stratejilerinin kayıpları belirlediği savaşta ilk başta Themistokles zekice davranarak Persleri tuzağa çekerek onlara ağır kayıplar verdirir. Acımasız Artemisia ise Themistokles’in savaş yeteneklerinden etkilenir ve gemisine davet ederek kendi tarafında savaşması için teklif yapar ancak gururlu Themistokles bu teklifi reddeder. Daha sonra Persler daha acımasızca saldırıya geçer ve Yunanlılardan sadece 6 gemi geriye kalır.

Bir süre sonra Arkadyalı bir asker gelir ve Leonidas ve beraberindeki 300 cesur askerin öldürüldüğünü söyler. 300 Spartalı 2 izle filmi ya da 300 Bir İmparatorluğun Yükselişi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum