Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
684 İzlenme
Baba Hakkında Her Şey
6.5 IMDB Puanı

Baba Hakkında Her Şey

(Show Me the Father)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1sa 31dk
2021 yılında gösterime giren Show Me the Father izle yada Türkçe adıyla Baba Hakkında Her Şey izle belgeseli, yapımcılığını Mark Miller ve Kendrick kardeşler tarafından üstlenilen bir belgeseldir. Tony Evans'ın yorumuyla, yönetmenliğini Rick Altizer’in yaptığı Baba Hakkında Her Şey full izle belgeseli, babalıkla ilgili beş hikaye anlatmaktadır. ABD yapımı dram türünde olan bu belgesel Kendrick kardeşlerin yedinci filmi ve şirketleri Kendrick Brothers tarafından üretilen üçüncü filmdir.

Baba Hakkında Her Şey Türkçe Dublaj izle filminde, iyi babaların, kayıp babaların ve istismarcı babaların hikayelerini anlatılmaktadır. Ayrıca, Stephen Kendrick'in Çin'den gelen kızının evlat edinilmesini ve Kendrick kardeşlerin babası Larry'nin her bir düğünlerinde onlar için ilan ettiği kutsamaları da detaylı bir şekilde sunulmuştur.

Herkesin kendine has bir baba hikayesi vardır. Olumlu ya da acı verici olsun, her zaman kişiseldir ve kimliğimizin özünü ve hayatımızın yönünü derinden etkileyebilir. Çeşitli şaşırtıcı, gerçek hikayeler içeren bu büyüleyici film, her yaştan izleyiciyi ilham verici ve duygusal bir sinema yolculuğuna çıkarıyor.

Babalık ve inanç hakkında iç içe geçmiş beş farklı hikayeye gözler önüne seren inanç temelli bir belgesel olan bu yapm Jim Daly , Sherman Smith ve diğerlerinin hikayelerini, Dr. Tony Evans'ın özellikle Hristiyanlık bağlamında Babalığın önemi ile ilgili konuların altını çiziyor. Show Me the Father izle ya da Baba Hakkında Her Şey izle belgeselini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.