Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
6,197 İzlenme
Flugt
8.2 IMDB Puanı

Flugt

(Flugt)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Final Cut for Real
  • Film Süresi 1sa 30dk
Senaryo Amin Nawabi, Jonas Poher Rasmussen
2021 yapımı animasyon ve belgesel olarak vizyona giren Flugt izle ya da diğer adıyla Flee izle filmi Jonas Poher Rasmussen tarafından yönetmenliği ve senaristliği yapılan Danimarka yapımı animasyon filmleri türünde olan bir belgeseldir. Amin adında bir göçmenin hikayesini anlatıldığı Flee izle belgeselinin konusu ise şöyle, Amin, henüz ergen yaşlardayken Orta Doğu'dan kaçar ve annesi ve kardeşleriyle birlikte Rusya'ya gitmiştir. Rusya’dan sonraki durağı ise Danimarka’dır. Amin Danimarka’da açıkça eşcinsel bir adam olarak sevgilisi ile birlikte yaşamaya başlar ve Amin'in hayatta kalması, birçok düzeyde kaybetme duygusuna bağlıdır. Masum bir çocukluktan ya da genç yetişkinliğe girerken herhangi bir istikrar görünümünden yoksun olarak, on yıllardır çalkantılı yolculuğunun büyük kısmını bastırmayı başarmıştır.

Flee Türkçe dublaj izle filminde Amin, Afganistan’daki çocukluğunda ailesinin hayatta kalmasına yönelik tehditler, kötü niyetli yetkililer ve zor sınır geçişleri ile mücadele etmiştir. İslami örgütler yönetimi devraldığında babası Taliban tarafından kaçırılır ve erkek kardeşi, kanlı bir savaşta ABD ordusuyla savaşmak için savaş alanına girmeye zorlanmıştır. Flugt izle belgeselinde bu zor hayatında bile Western film afişleriyle süslenmiş bir yatak odasına saklandığı ve Jean Claude Van Damme'a gizlice aşık olduğu büyüleyici bir hikayenin baş kahramanı olur.

Flee belgeselinde çaresizliğin kıyısındaki aile, işlerin pek de iyi gitmediği Moskova'ya kaçar. Burada ise ilk başlarda bir polis tarafından sürekli tacize uğrayan ailesi, kaçtıkları ülkenin kendi ülkelerinden farklı olmadığını düşünerek Danimarka’ya gitmeye karar verir. Kesinlikle izlemeniz gereken belgesel türündeki Flugt izle ya da Flee izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi belgesel filmleri dileriz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum