Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual fragman
145,086 İzlenme
Kırmızı
7.1 IMDB Puanı

Kırmızı

(Turning Red)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Pixar Animation Studios, Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen Domee Shi
Senaryo Domee Shi, Sarah Streicher, Julia Cho
2022 yılında vizyona giren Turning Red izle ya da Türkçe adıyla Kırmızı izle filmi, yönetmenliğini Domee Shi’nin yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Domee Shi, Sarah Streicher ve Julia Cho isimleri tarafından kaleme alınan Kırmızı full izle filmi macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Filmin karakter seslendirmelerini ise Rosalie Chiang, Sandra Oh, Ava Morse, Hyein Park, Maitreyi Ramakrishnan, Orion Lee, Wai Ching Ho , Tristan Allerick Chen, James Hong gibi oyuncular rol almaktadır.

Ted Turning Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 13 yaşında olan Mei, Çin asıllı Kanadalı bir kızdır. Mei bir dahidir ve Miriam, Priya ve Abby'den oluşan cesur kızlardan oluşan bir arkadaş grubu vardır. Ayrıca bu arkadaşlar 4 Town adlı erkek grubun hayranlarıdır. Mei'nin annesi Ming, kızından sürekli mükemmel olmasını bekler ve bir markette çalışan Devon adlı bir çocuğa aşık olması da dahil olmak üzere mevcut ilgilerinden vazgeçirmeye çalışır. Mei ve Ming, günlerini evlerinin yanında bulunan aile tapınağında geçirirler. Bir gün, tapınaktaki Kırmızı Panda heykellerinin canlandığına dair bir kabus gördükten sonra , Mei aniden uyanır ve dev bir Kırmızı Panda'ya dönüştüğünü keşfeder.

Kırmızı Türkçe Dublaj izle filminde bu değişikliği annesi ve babası Jin'den gizledikten sonra Mei, soğuduktan sonra bir insana dönüşebileceğini anlar. Çünkü sadece yüksek bir duygu baskısı altındayken Kırmızı’ya dönüşmektedir. Kızı için endişelenen Ming, bir gün okula gider ve bu durum Mei'yi utandırır ve Mei tekrar Kırmızı’ya dönüşür. Okuldan evine koşar ve ailesindeki her kadın üyeye Sun Yee adında bir ata sayesinde dönüşüm verildiğini ve bunun ancak gece bir ayinle alınabileceğini açıklar. Mei'nin arkadaşları kısa süre sonra onu Kırmızı izle formunda görürler ama bu onların hoşuna gider. Ayrıca ona 4*Town grubunun Toronto'ya geleceğini ve bir konser vereceğini söylerler. Ancak, Ming, dönüşümü kontrol altında tutacak kadar sorumlu olduğunu göstermesine rağmen, Mei'nin konsere katılmasına izin vermez.

Buna rağmen Kırmızı full izle filminde Mei ve arkadaşları konser için gerekli parayı bulmak için Mei'nin Kırmızı formunu kullanmaya başlarlar ve kısa süre sonra Mei'nin yeteneği onu okuldaki en popüler çocuk haline getirir. Ancak Ming, kendisinin ve arkadaşlarının ne yaptığını öğrenir ve Mei'ye, onun formunda halk arasında çıktığı için üzülür. Yakında Mei'ye Kızıl Ay'ın konserin olduğu gece olan 25'inde geleceğini söyler. Mei ve Ming, büyükannesinin ve teyzelerinin yardım etmeye geldiğini gördüğü ritüel için tapınağa giderler, ancak tam Kırmızı Panda formu kaldırılmak üzereyken, hemen fikrini değiştirir ve formunu korumaya karar verir.

Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Turning Red izle ya da Kırmızı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Turning Red izle,
Kırmızı Türkçe Dublaj izle,
Turning Red Türkçe Dublaj izle,
Turning Red full izle.Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum