Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,577 İzlenme
Claus Ailesi
5.7 IMDB Puanı

Claus Ailesi

(De Familie Claus)
Senaryo Matthias Temmermans, Ruben Vandenborre, Elke de Gezelle
2020 yapımı Claus Ailesi izle filmi orijinal adıyla De Familie Claus ya da The Claus Ailesi izle filmi Matthias Temmermans yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Filmin senaryosu Temmermans ve Ruben Vandenborre isimleri ile birlikte kaleme alınmıştır. Hollanda ve Belçika ortak yapımı Claus Ailesi full izle filmi komedi ve fantastik filmler türünde yer alan bir aile filmidir. Oyuncu kadrosunda ise Jan Decleir, Mo Bakker, Stefaan Degand, Eva van der Gucht, Bracha van Doesburgh gibi isimler yer almaktadır.

Komedi filmleri severlerin vakit geçirmek için iyi bir seçenek olan Netflix filmleri izle arasında yer alan Claus Ailesi türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jules ve Noor kardeşlerin annesi Suzanne, bir bisküvi fabrikasında iş bulur ve Hollanda’daki evlerini bırakarak Belçika’ya yerleşirler. Suzanne’in fabrikada işe başlamasından sonra ölen eşinin babası Noel, o işteyken çocuklarla vakit geçirmektedir. Ancak Jules, trajik bir trafik kazasında tamda Noel günü babasını kaybetmenin acısını hala atlatamamıştır. Bu yüzden Noel tatilinden pek hoşlanmaz ve tatilden nefret eder. Julesin kardeşi ise onun aksine Noel tatilini çok sevmektedir ve annesinin o gece için aldığı yılbaşı ağacını hevesle süsler.

Claus Ailesi 4K izle filminde daha sonra ailesinin geçimini sağlamak için fabrikada çok fazla mesai yapan Suzanne çocuklarına vakit ayıramayınca bu görevi Noel Claus üstlenir ve her gün çocuklar ilgilenir. Noel’in bir de oyuncakçı dükkanı vardır ve Jules büyükbabasının dükkanında vakit geçirdiği sırada oyuncaklar arasında bir kar küresi dikkatini çeker ve tesadüf eseri bulduğu bu oyuncağın sihirli olduğunu fark eder. Kar Küresini incelemeye başladığında onun özelliğinin dünyanın herhangi bir yerine istediği anda götürebilecek bir özelliği olmasıdır. Jules kar küresiyle birkaç seyahat denemesinden sonra büyükbabasının Noel Baba olduğunu anlar ve onun elflerle birlikte çalıştığı gizli yerini bulur. Ancak yaşı oldukça geçen Noel’in sağlık problemleri artar ve yılbaşı öncesinde tüm dünyaya dağıtması gereken oyuncakları teslim edemez.

Jules her ne kadar yılbaşından nefret etse ve gereksiz bulsa da büyükbabasının rahatsızlığı ve yaptığı bu iyilik dikkatini çeker ve ona yardım etmek zorunda kalır. Diğer tarafta ise Noel Baba sonsuza kadar yaşamamaktadır ve onun oyuncak dağıtma görevi ise nesilden nesile babadan oğula geçmektedir. Jules’in babası da öldüğü için bu görev ona kalacaktır ve bunu öğrenen Jules durumdan rahatsız olur. Annesi Suzanne’in çalıştığı fabrikada ise işler kötüye gider ve iflasın eşiğine gelen şirket çalışanlarını işten çıkartmak zorunda kalır ve Suzanne işsiz kalma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Jules ise büyük babasının Noel gününden önce oyuncak dağıtma işini üstlenir ve göreve çıkar. Ailecek vakit geçirebileceğiniz filmlerden biri olan De Familie Claus - Claus Ailesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1