Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

18,520 İzlenme
Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi
5.8 IMDB Puanı

Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi

(Percy Jackson 2 Sea of Monsters)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox 2000 Pictures
  • Film Süresi 1sa 46dk
Senaryo Marc Guggenheim, Rick Riordan
Percy Jackson 2 Sea of Monsters izle yada Türkçe adıyla Percy Jackson Canavarlar Denizi izle filmi, 2013 yılında Thor Freudenthal yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı fantastik ve macera filmleri türünde yer alan Percy Jackson 2 full izle filmi Rick Riordan'ın The Sea of ​​Monsters romanından uyarlanmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario, Jake Abel, Nathan Fillion, Anthony Head, Dylan Neal, Pierce Brosnan, Leven Rambin, Douglas Smith, Stanley Tucci gibi oyuncular yer almaktadır.

Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Melez Kampı'na giden canavarlar tarafından takip edilen genç Thalia, arkadaşları Annabeth, Luke ve Grover'ı kurtarmak için kendini feda eder. Babası Zeus, onu kampın etrafında koruyucu bir bariyer oluşturan ve herkesi güvende tutan bir ağaca dönüştürerek onurlandırır. Film günümüze döndüğünde ise Percy'nin Zeus'un civatası arayışı popülaritesini kaybettirir ve kamp Clarisse La Rue tarafından arayış harikası olarak adlandırılır. Poseidon'un oğlu ve dolayısıyla erkek kardeşi olduğu ortaya çıkan Tyson adında genç bir tepegöz kampa katılır.

Colchis boğasının saldırısından sonra Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi altyazılı izle filminde, kampçılar Thalia'nın ağacının Luke tarafından zehirlendiğini ve bariyerin savunmasız olduğunu fark eder. Percy, ona en büyük tanrıların yarı kanının Olympus'u kurtardığını veya yok ettiğini söyleyen bir kehanetten bahseden Oracle'ı ziyarete gider. Chiron, Percy'ye en yaşlı tanrıların yaşayan tek insan melezi olduğunu söyler. Percy ve Annabeth, Tyson ve Grover ile birlikte seçilmeden yola çıkarlar ve üç sürücünün Percy'ye Canavarlar Denizi hakkında daha fazla bilgi verir. Ancak sonrasında Grover, Chris Rodriguez tarafından kaçırılır ve diğerleri, onu bulmak için Hermes'ten yardım ister.

Luke, Kronos'u lahitinden diriltmeye başlarken Annabeth, Percy'yi liderliği ele geçirmi için telkinlerde bulunur. Ekip kurtulduktan sonra Percy, kehanetin söylediği gibi, Luke'la savaşır ve Luke, Percy'ye boyun eğdirdiğinde, Poseidon'un oğlu olduğu için su ile iyileşerek yarasından kurtulan Tyson tarafından kurtarılır. Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum