Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
976 İzlenme
Claus Ailesi 2
5.7 IMDB Puanı

Claus Ailesi 2

(The Claus Family 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 37dk
Senaryo Matthias Temmermans, Ruben Vandenborre
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Claus Family 2 izle ya da Türkçe adıyla Claus Ailesi 2 izle filmi, Ruben Vandenborre yönetmenliğinde gösterime girmiştir. 2020 yılında gösterime giren Claus Ailesi 1 izle filminin devamı niteliğinde olan Claus Ailesi 2 full izle filmi Belçika yapımı fantastik ve komedi filmleri türünde yer alan bir aile filmidir. Oyuncu kadrosunda ise ağırlı olarak bir önceki filmden isimler yer almaktadır. Bu oyuncular ise Jan Decleir, Mo Bakker, Bracha van Doesburgh, Renee Soutendijk, Eva van der Gucht gibi isimler kadroda yer almaktadır.

İlk filmi beğenenlerin kesinlikle sıkılmadan izleyebileceği bir film olan Claus Ailesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Suzanne, sonunda kendi fırınını açmıştır ve Noel, Jules, Ella ve önceki iş arkadaşları Het ve Farid gibi isimler fırının açılış partisine katılmıştır. Jules bir süre sonra açılış partisinden dışarı çıkar ve ara sokakta bir kızla karşılaşır. Marie isimli bu kıza kurabiye ikram eder ve partiden sonra Noel, Jules’a bu yıl yılbaşında yapacağı işleri hatırlatır. Bu sırada Jules, Marie'nin gittiğini görür ve arkasında Noel Baba için bir mektubuyla karşılaşır.

Jules, Marie'nin dileğini öğrenmek için mektubu okur. Marie'nin annesi ve babası boşanmıştır ve Marie, ailesinin yeniden bir araya gelmesini istemiştir mektupta. Babası Steven'ın bir alışveriş merkezi var ve annesi Tine ise burada bir kitapçı işletmektedir. Aynı ortamda çalıştıkları için sürekli birbirlerini görmektedirler. Ancak ne zaman bir araya gelseler sürekli aralarında tartışma çıkmaktadır. Listeleri hazırlandıktan sonra Jules ve Noel hediyelerini dağıtmak için yeni maceralarına yelken açarlar.

Diğer tarafta ise Claus Ailesi 2 izle filminde Noel Baba'yı yakalamak isteyen Andrei’nin tuzaklarıyla başa çıkıp güvenli bir şekilde geri dönmekle uğraşırken, hediyeleri de herkese başarıyla ulaştırırlar. Ancak Jules, Noel’e Marie’nin dileğini anlattığında morali bozulur. Çünkü Noel ona bazı şeylerin geri döndürülemeyeceğini söyler. Ancak cesareti kırılmayan Jules, Marie’nin sorunlarıyla kişisel olarak ilgilenmek için Holger ve perilerden Essa ve Gunna ile birlikte çalışmaya başlar. Jules, Marie’nin ailesini yeniden bir araya getirmek için uğraşırken, Noel bir kavgaya karışır ve Jules perilerden yardım ister. Ancak Noel’in tepkisiyle karşılaşırlar. Bir süre sonra periler Jules’i Noel’in cevapsız bıraktığı mektupların olduğu gizli bir odaya götürürler.

Bu oda da küçük çocukların Noel’e yazdığı ailelerinin yeniden bir araya gelmesini istedikleri mektuplarla doludur. Daha sonra Jules, Essa ve Gunna, Marie'nin ayrı yaşayan ailesiyle görüşmek için alışveriş merkezine giderler. Kararlı ve kolay pes etmeyen Jules, yeniden bir araya gelmek için başka bir girişimde bulunur ve bu sefer Holger'a da ihtiyaçları vardır. Holger ise sadece Noel'i kurtarmayı kabul eder. Oldukça eğlenceli bir film olan The Claus Family 2 izle ya da Claus Ailesi 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1