Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
56,874 İzlenme
Kim Demiş Kötüyüz Diye?
7.1 IMDB Puanı

Kim Demiş Kötüyüz Diye?

(The Bad Guys)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation, Universal Pictures
Yönetmen
Senaryo Aaron Blabey, Etan Cohen, Hilary Winston
2022 yılında vizyona giren The Bad Guys izle ya da Türkçe adıyla Kim Demiş Kötüyüz Diye? izle filmi, yönetmenliğini Pierre Perifel’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Aaron Blabey, Etan Cohen ve Hilary Winston isimleri tarafından kaleme alınan Kim Demiş Biz Kötüyüz Diye? HD izle filmi, macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Aaron Blabey'in filmle aynı adı taşıyan çocuk kitabı serisinden uyarlanan filmin karakter seslendirmelerini ise Sam Rockwell, Marc Maron, Craig Robinson, Anthony Ramos, Awkwafina, Richard Ayoade, Zazie Beetz, Lilly Singh, Alex Borstein isimler yapmaktadır.

Kim Demiş Biz Kötüyüz Diye? Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, insanların ve antropomorfik hayvanların bir arada var olduğu bir dünyada, Bay Kurt, Bay Piranha, Bay Yılan, Bay Köpekbalığı ve Bayan Tarantula olarak bilinen bir suçlu hayvanlar çetesi bir anlaşma yapar. Sonrasında ise Profesör Marmelat'ın tavsiyesini aldıktan sonra hapis cezasına çarptırılır. Bay Wolf ve çetesi bu yeni yaşam tarzından zevk almaya başlarken, yeni bir kötü adam ortaya çıkar. Yankesici Bay Kurt, Kasa Hırsızı Bay Yılan, Kılık Değiştirme Ustası Bay Köpek Balığı, çok çabuk sinirlenen Bay Piranha ve sivri dilli hacker Bayan Tarantula nam-ı diğer sekizbacaktan oluşan ekip, dünyanın en çok aranan kötüleri olarak sayısız soyguna imza atmış ve hapse düşmüştür.

Çetenin lideri Bay Kurt, kendilerini hapisten çıkarmak için tutmaya hiç de niyetli olmadığı bir anlaşma yapar, kötülerin artık iyi olacağına dair bir söz verir. Kötüler, kibirli (ama sevimli!) kobay faresi olan akıl hocaları Profesör Marmelat’ın gözetimi altında dünyayı, değiştikleri konusunda kandırmak üzere işe koyulurlar. Fakat Bay Kurt, bu yolda gerçekten iyi olmanın kendisine her zaman içten içe arzu ettiği şeyi verebileceğinden şüphe eder. Animasyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan The Bad Guys izle ya da Kim Demiş Kötüyüz Diye? izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

18 yorum