Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,737 İzlenme
Karlar Ülkesi
7.4 IMDB Puanı

Karlar Ülkesi

(Frozen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 1sa 42dk
Senaryo Jennifer Lee, Hans Christian Andersen, Chris Buck
Karlar Ülkesi izle Walt Disney’in 2013 yılında Chris Buck ve Jennifer Lee yönetmenliğinde vizyona giren animasyon türündeki film Hans Christian Andersen'in Kar Kraliçesi masalından uyarlanmıştır. 2 Oscar ödülü olan ABD yapımı bu animasyonun karakter seslendirmelerini ise Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad isimleri yapmıştır.

Frozen 1 izle ya da Karlar Ülkesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Prenses Elsa, buzu ve karı kontrol edebilen özel güçleri vardır ancak güçlerinin neler yapabileceğinin farkında olmayan Elsa bu sihirli yeteneğini küçük kardeşi Anna ile oyun oynarken kullanır. Bir gün kardeşi ile oyun oynadıkları sırada sihrini kontrolsüz kullanınca Anna yaralanır. Bu olaydan sonra ailesi ikisinide trollerin yaşadığı bir kasabaya gönderir. Bu kasabada Pabbie isimli bir trol ile tanışır ve Pabbie Elsa’ya bu yeteneğini kontrol edebilmeyi öğrenmesini söyler ve ona akıl hocalığı yapar. Elsa’nın annesi ve babası kızının yeteneklerinin farkına vardıktan sonra onları sarayda dış dünyadan izole bir şekilde yetiştirir.

Karlar Ülkesi 1 izle filminde daha sonra Elsa ve kardeşi büyüdükleri sırada ailesi bir fırtınada ölür ve Karlar Ülkesi türkçe dublaj izle yeni Kraliçe Elsa olur. Kraliçe olduktan sonra Elsa, halkının güçlerini öğrenip ona saygı duymayacağından korkmaya başlar. Anna’nın taç giyme töreninde saraya her yerden ziyaretçiler ve önemli misafirler gelir. Bu ziyaretçiler arasında Prens Hans’da vardır ve Prens Hans ile Anna arasında romantik bir aşk başlar. Çok hızlı bir şekilde evlenmeye karar veren Anna ve Prens Han’nın bu ilişkisine, Elsa karşı çıkar.

Anna ve Elsa bu olay yüzünden tartıştıkları sırada Elsa kendine hakim olamaz ve güçlerini yanlışlıkla herkesin önünde kullanır. Bu durumu fırsat bilen Dük ise hemen ortalığı yangın yerine çevirir ve baskılara dayanamayan Elsa izle dağlara kaçar. Dağlarda güçlerini daha rahat kullanmaya başlayan Elsa burada kendine buzdan bir saray yapar ve yine istemeden kendi yaşadığı krallığı da sonsuza kadar kışa çevirir.

Kardeşi Anna ise bu kışı bitirmesi için Elsa'yı aramaya başlar ve Kristoff, buz adam Sven ile tanışır ve birlikte dağlara giderler ancak yolda kurtlar tarafından saldırıya uğrarlar. Animasyon filmleri severlerin, özellikle çocukların severek izleyeceği Elsa izle yada Karlar Ülkesi 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede sitemizden bedava izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1