Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
667 İzlenme
Beni Evime Götür
6.1 IMDB Puanı

Beni Evime Götür

(Lead Me Home)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 39dk
Yönetmen ,
2021 yapımı Netflix belgeselleri arasında yer alan kısa metraj ve belgesel filmleri türünde yer alan Lead Me Home izle ya da Beni Evime Götür izle filmi, yönetmenliğini Pedro Kos ve Jon Shenk isimlerinin yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Beni Evime Götür full izle filminde West Coast sokaklarda yaşayan birkaç insanın hikayesi anlatılmaktadır. Çeşitli açılardan manzaralar ve hızlandırılmış bir fotoğrafçılık ile çağdaş bir kentsel yaşamı ayrıntılarıyla inceleyen bir yapımdır.

Beni Evime Götür Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, sokaklarda yaşayan insanların ya da bir tercih olarak bu hayatı yaşayanların, çadırlarının yatak odası olduğu, kamyonların lavabo ve parkların mutfa olduğu bir hayatın hikayesini ele almaktadır. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında şiddetin ve çatışmaların bir arada olduğu bir yaşam gibi görünse de, içinde aşkların ve duygusal hikayeleri barındıran bir topluluğun hikayesidir. Göçebe hayatı gibi nereye savrulurlarsa orayı evleri olarak gören insanların hikayesidir Beni Evime Götür izle filmi.

Sokaklarda yaşayan bu evsiz insanların hayatlarının ele alındığı Lead Me Home izle filminde bağımlılık, akıl hastalığı, cinsel taciz, sağlık problemleri ve hayat pahalılığı gibi talihsizlikleri olmasaydı, birkaç sokak ileride rahat bir şekilde uyuyan insanlardan farklı olmayan bir hayatları olacaktı belkide. Amerika'da yaşanan evsizlik deneyiminin nasıl bir şey olduğuna dair gerçek hayattan kesitler sunan ve çok fazla sayıda insanın günlük hayatının anlatıldığı bu belgesel, Los Angeles, San Francisco ve Seattle gibi büyük şehirlerde yalan evsiz insanların hikayesidir.

İki farklı bölümden oluşan ve bölümleri farklı zaman aralıklarında çekilen Lead Me Home izle filmi, herkesin gözünün önünde olup ancak hiçbir zaman fark edilmeyen, aynı topraklarda yaşanan hikayelerin anlatıldığı Beni Evime Götür izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.