Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
14,939 İzlenme
Deadpool 1
8.0 IMDB Puanı

Deadpool 1

(Deadpool)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Rhett Reese, Paul Wernick, Dave Cockrum
Marvel çizgi romanlarının sevilen karakteri Deadpool 1 izle filmi, 2016 yılında Tim Miller yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Rhett Reese, Paul Wernick ve Dave Cockrum’un yazdığı Deadpool Türkçe Dublaj ve altyazılı filmi 783 milyon $ hasılat elde ederken 24 ödül ve 65 adaylık ile önemli bir başarı elde etmiştir. Marvel evreninin X-men serisinin altıncı filmi olan bu yapımın başrollerinde ise Ryan Reynolds’a Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller ve Gina Carano gibi isimler eşlik ediyor.

Deadpool 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Wade Wilson geçmişte Amerikan Ordusuna hizmet etmiş, günümüzde ise paralı asker olarak çalışan bir karakterdir. Sürekli gittiği ve paralı asker olarak iş aldığı bir barda takılan Wade burada Vanessa isimli eskortla tanışır. Vanessa ile görüşmelerini sıklaştıran Wade ve Vanessa ile aralarında karşılıklı hisler başlar ve bir süre sonra Wade ona aşkını ilan eder. Fakat işler Wade Wilson için pek iyi gitmez ve bir süre sonra kendisine akciğer, karaciğer, prostat ve beyin kanseri teşhisi konulur.

Psikolojik olarak çöken süper kahramanımız Vanessa’nın ona olan aşkına rağmen bir gece onu terk eder. Wade’in durumunu öğrenen gizli bir örgüt Wilson ile iletişime geçer ve onun hastalıklarını iyileştirecek yeni yetenekler kazandırabilecekleri teklifini yaparlar. Wade ilk başta bu teklifi umursamasa da kaybedecek bir şeyi olmadığı için gönülsüzce kabul eder. Deadpool 1 izle filminde çeşitli deneylere tabi tutulan Wilson, laboratuvarda çıkan bir karışıklık sonrası orayı yok eder ve çıkan yangında her yeri yanar ancak hayatta kalır. Görünüşü çirkinleşen Wade onu gören insanların tepkisinden çekilsede Vanessa’ya geri dönmeye çalışır.

Yeni yetenekler ve güçler kazanan süper kahramanımız Deadpool izle artık kendini iyileştirebilme özelliğine sahiptir ve neredeyse ölümsüz olmuştur. Bu gücünü kullanarak onun görünüşüne zarar veren Ajax isimli kötü karakter ve aynı zamanda gizli örgütün lideri olan kişinin peşine düşer. Marvel çizgi romanlarından tanıdığımız Colossus ve Negasonic Teenage isimli iki mutantımızda bu kavgaya dahil olur ve Deadpool Full HD izle karakterimizi X-Men’e katılması için ikna etmeye çalışır. Deadpool 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde izlerken muzip ve komik süper kahramanımız Deadpool ve arkadaşlarının Ajax, Angel Dust ve onun ordusu ile savaşını, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum