Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
12,195 İzlenme
Deadpool 2
7.7 IMDB Puanı

Deadpool 2

(Deadpool 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 1sa 59dk
Marvel çizgi romanlarından beyaz perdeye aktarılan Deadpool karakterinin ikinci filmi olan Deadpool 2 izle filmi David Leitch yönetmenliğinde 2018 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu Rob Liefeld, Fabian Nicieza ve Rhett Reese’in yazdığı bu komedi filmleri türündeki süper kahraman filminin başrolünde Ryan Reynolds’a Morena Baccarin, Josh Brolin, Zazie Beetz, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Stefan Kapicic gibi isimler eşlik ediyor. 785 milyon $ hasılat elde eden Deadpool 2 filmi 2018 yılının en yüksek gelir elde eden dokuzuncu filmi olmuştur.

Deadpool 2 Türkçe Dublaj izle filmin konusu ise süper komik kahramanımız Deadpool düşmanlarıyla iki yıl süren bir mücadelenin ardından Vanessa ile olan aşk hikayesine devam eder. Komik ve uyumlu çiftimiz için her şeyin yolunda gittiğini düşündükleri sırada Deadpool’un öldürmediği bir görevi onun izini sürmüştür bile. Romantik bir akşam evde vakit geçirdikleri sırada bu gözden kaçan hedef eve baskın düzenler ve yanlışlıkla Vanessa’yı öldürür. Vanessa’nın ölümünden kendini sorumlu tutan Wade kendini havaya uçurarak cezalandırmak ister fakat tekrar iyileşme yeteneği olan kahramanımız bu amacına ulaşamaz.

Colossus Wade’in vücudunu bir araya getirir ve tekrar eski haline dönen Deadpool 2 izle her ne kadar gönülsüz olsada Vanessa inandığı için X-men’e katılmayı kabul eder. Birlikte çalışmaya başlayan Colossus, Negasonic Teenage ve Deadpool, mutantların rehabilite edildiği bir yetimhanede küçük, yetenekli ve bir o kadarda dengesiz bir çocuğun istismar edildiğini öğrenir ve operasyon yapmaya karar verirler. Deadpool’un orantısız güç kullanımı yüzünden yetimhane personeli de zarar gördüğü için Firefist ile birlikte tutuklanır. Bu sırada gelecekten gelen süper asker Cable ortaya çıkar ve hapishaneyi basar. Cable’ın amacı küçük mutant Firefist’i öldürmektir. Cable ise gelecekte çıkan bir olayda kızını kaybetmisinin sorumlusu olarak Firsefist’i gördüğü için geçmişe gelerek ondan intikam almaktır.

Marvel evreninin en komik ve güçlü süper kahramanlarından biri olan Deadpool 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden Deadpool, Firefist, Cable ve diğer kahramanlarının bu mücadelesini izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum