Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

34,478 İzlenme
Demir Adam 2
7.0 IMDB Puanı

Demir Adam 2

(Iron Man 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 4dk
Yönetmen Jon Favreau
Senaryo Justin Theroux, Stan Lee, Don Heck
Oyuncular Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Mickey Rourke, Sam Rockwell
Marvel filmleri serisinin en zeki, dahi ve bir o kadar da küstah ve çapkın olan süper kahramanımız Iron Man yani türkçe ismiyle Demir Adam film serisinin ikinci filminin yönetmenliğini Jon Favreau yaparken senaristliğini ise Justin Theroux, Stan Lee ve Don Heck yapmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise yakışıklı oyuncu Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Don Cheadle ve Sam Rockwell gibi isimleri görüyoruz. 2010 yılında vizyona giren Demir Adam 2 filmi 623 milyon $ hasılat elde etmiştir.

Iron Man 2 izle Demir Adam 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelecek olursak ilk filmden de hatırladığımız Demir Adam’ın kendisi olduğunu tüm dünyaya açıklayan kahramanımız Tony, hükümetin zırhını ve teknolojisini Amerika Birleşik Devletleri güvenlik güçleri ile paylaşmasını isterken Stark ise bu teknolojinin yanlış ellere geçmesinden çekindiği için sırrını kimseyle paylaşmaya sıcak bakmıyordur fakat çok güvendiği en yakın dostu olan Yarbay James Rhodes’a Amerikan ordusu için ürettiği bir Demir Adam zırhını teslim eder. Güzel asistanı Pepper Potts ve James Rhodes ile yeni ittifaklar kuran Demir Adam Tony Stark her geçen gün güçlenirken çok uzaklarda sinsice planlar yapan bir düşman harekete geçmiştir bile.

İkinci dünya savaşı sırasında Amerika için silah üretimi yapan Stark Industries’in kurucusu olan Tony’nin babası Howard Stark o dönemde birlikte çalıştığı rus bilim adamı Anton Vanko’nun oğlu Ivan Vanko Stark’ın teknolojisinin babasına ait olduğunu öne sürerek kendisine bir güç reaktörü yapmaya başlar. Tony Stark Monaco’da bir araba yarışına katılır ve yarış esnasında Ivan’ın hedefi olur. Yarış pistinde seyirci ve canlı yayında bütün dünyanın gözü önünde bir dövüş başlar. Stark bu savaşı kazanır ve Ivan Vanko’nun güç reaktörünü de alır, Ivan ise hapise atılır. Ivan Vanko’nun ortaya çıkmasından sonra Stark’ın üzerindeki hükümet baskısı başkalarının da bu teknolojiye sahip olması ihtimali ile daha da artar. Tony ise daha göğsündeki şarapnel parçalarının onu giderek zehirlemeye devam etmesi sebebi ile yakın zamanda öleceğine emindir.

Tony kendi sorunları ile yüzleşirken Star Industries’in en büyük rakibi Hammer firmasının sahibi Ivan Vanko’yu bulunduğu hapishaneden kaçırır ve kendisine Demir Adam’dan daha güçlü zırhlı bir ord yapmasını ister. Bu fırsatı kaçırmayan Vanko ise kendi kontrolünde olan silahlarla donatılmış zırhlı bir ordu kurmaya başlar. Demir Adam 2 izle Iron Man 2 Full HD izle filmini 1080p izle kalitesinde kesintisiz olarak izleyebileceğiniz filmin devamında ise kahramanımız Stark psikolojik olarak çökmüş bir durumda iken imdadına Nick Fury yetişir ve yanlarına gelen daha önce işe aldığı seksi ve güzel olan asistanı Natasha Romanoff ise asıl kimliğini yani S.H.I.E.L.D. ajanı olduğunu söyler.

Kısa süre içinde gerçekleşen bir silah ve savunma sanayi fuarında şirketler silahlarını ve yeteneklerini sergilerken sıra Hammer şirketine geldiğinde ortalık karışır ve sergilenen zırhlı ordu Vanko’nun kontrolünde etrafa saldırmaya başlar. Demir Adam ve Rhodey zırhlı orduya karşı savaştığı sırada Ivan’da kendi zırhıyla gelir ve büyük bir savaş başlar. Iron Man 2 - Demir Adam 2 izle filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde bedava yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden hemen keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum