Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
2,299 İzlenme
Gün Batmadan
8.1 IMDB Puanı

Gün Batmadan

(Before Sunset)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Independent Pictures
  • Film Süresi 1sa 20dk
Senaryo Richard Linklater, Julie Delpy, Ethan Hawke
Before Sunset izle ya da Türkçe adıyla Gün Batmadan izle filmi, yönetmenliğini Richard Linklater’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. 2004 yılında vizyona giren ve serinin ikinci filmi olan Gün Batmadan hd izle filmi, dram ve romantik filmler türünde yer alırken, filmin senaryosunu ise Linklater ve Kim Krizan'ın hikayesinden esinlenerek Ethan Hawke ve Julie Delpy birlikte kaleme almıştır. Before Sunrise filmindeki olaylardan dokuz yıl sonra yeniden bir araya gelen çiftin hikayesini anlatan filmin başrollerinde ise yine ilk filmde olduğu gibi Ethan Hawke ve Julie Delpy isimleri rol almaktadır.

Gün Batmadan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jesse ve Celine ilk tanışmalarından dokuz yıl sonra, Jesse'nin kitap turunun Fransa ayağında tekrar karşılaşırlar. Otuzlu yaşlarının başlarında olan Amerikalı Jesse Wallace, en çok satan kitabı This Time'ı tanıtmak için yaptığı turun son durağı olan Paris'teki bir kitapçıdadır. Kitabın kaynak materyali hakkında gazeteciler için belirsiz olsa da, bu dokuz yıl önce 15-16 Haziran 1994'te Celine adında bir Parisli ile tesadüfen karşılaşması ve Viyana'da birlikte geçirdikleri unutulmaz ve romantik gün ve akşam hakkındadır.

Before Sunset Türkçe Dublaj izle filminde Viyana tren istasyonundaki karşılaşmalarının sonunda, aynı kitabın sonunda olduğu gibi birbirlerine iletişim bilgilerini vermeyerek tam altı ay sonra o noktada tekrar buluşacaklarına dair söz verirler. Kitabevindeki medya telaşı sona ermek üzereyken, Jesse kalabalığın içinde Celine'i görür. Celine, kitaptan ancak daha önce onun fotoğrafını bu halka açık görünümü tanıttığını gördüğünde öğrenmiştir. Daha önceki karşılaşmaları gibi, Artık bir çevre aktivisti olan Jesse ve Celine, New York'a dönüş uçağına yetişmesi gerekene kadar birlikte vakit geçirmeye karar verirler, bu sefer sadece bir saat kadardır. Altı aylık toplantı konusunun, aradan geçen dokuz yılda hayatlarında neler olup bittiğinin ve şimdiki hayatlarının ötesinde, bir kez daha hayat ve aşk felsefelerini, bu sefer birlikte geçirdikleri günün bilgisiyle ve nasıl yaşadıklarını anlatıyorlar.

En iyi aşk filmleri arasında yer alan Before Sunset izle ya da Gün Batmadan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın