Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,842 İzlenme
Gün Doğmadan
8.1 IMDB Puanı

Gün Doğmadan

(Before Sunrise)
Senaryo Richard Linklater, Kim Krizan
Before Sunrise izle ya da Türkçe adıyla Gün Doğmadan izle filmi, yönetmenliğini Richard Linklater'ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. 1995 yılında vizyona giren Before Sunrise hd izle filmi dram ve romantik filmler türünde yer alırken, senaryosunu ise Linklater ve Kim Krizan ikilisi kaleme almıştır. Before üçlemesinin ilk bölümü olan Gün Doğmadan izle filmi Eurail treninde tanışan bir çiftin hikayesini anlatmaktadır. Filmin başrollerinde ise Ethan Hawke ve Julie Delpy isimleri yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi romantik filmler arasında yer alan Gün Doğmadan (Before Sunrise) Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Avrupa'da bir trende tanışan genç bir adam ve kadın, bir akşamı Viyana'da birlikte geçirirler. Ancak ne yazık ki, ikisi de bunun muhtemelen birlikte geçirdikleri tek gece olacağına inanmaktadır. Amerikalı turist Jesse ve Fransız öğrenci Celine, Budapeşte'den Viyana'ya giden trende tesadüfen karşılaşırlar. Aralarında bir bağ kurduklarını hisseden Jesse, Celine'den günü onunla Viyana'da geçirmesini ister ve Celine de kabul eder. Böylece ertesi sabah planlanan uçuşundan önceki zamanı birlikte geçirirler. İki mükemmel yabancı, tek bir gün boyunca birbirlerine yakından bağlanır. İki insanı bu kadar güçlü bir şekilde birbirine bağlayan o özel şey nedir? Aralarındaki bağ aşka dönüşürken ertesi sabah Jesse uçup gittiğinde onlara ne olacak?

Romantik ve aşk filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Before Sunrise izle ya da Gün Doğmadan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi aşk filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum