Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
6,649 İzlenme
Hayalet Sürücü 1
5.3 IMDB Puanı

Hayalet Sürücü 1

(Ghost Rider 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 50dk
2007 yılında vizyona giren Ghost Rider 1 izle yada Türkçe adıyla Hayalet Sürücü 1 izle filmi, senaryosu ve yönetmenliğini Mark Steven Johnson’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Marvel çizgi roman karakteri Ghost Rider’ın beyaz perdeye uyarlanan bir süper kahraman temalı filmi olan Hayalet Sürücü 1 full izle filmi, aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan bir fantastik filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nicolas Cage, Eva Mendes, Wes Bentley, Sam Elliott, Donal Logue, Matt Long, Peter Fonda isimleri yer almıştır.

Hayalet Sürücü 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, şeytan Mephistopheles, ödül avcısı Ghost Rider'ı, binlerce yozlaşmış ruhun kontrolü için San Venganza'nın sözleşmesini geri alması için gönderir. Anlaşmanın Mephistopheles'e Dünya'ya cehennemi getirme gücü vereceğini gören Rider, reddeder ve onunla birlikte kaçar. 1986 yılında Mephisto, Johnny'nin ruhu karşılığında babasının kanserini tedavi etmeyi teklif eder. Ertesi sabah Johnny babasının kanserinin tedavi edildiğini öğrenir. Ancak babası bir dublör görevinde yanarak ölür. Johnny ise Mephisto’yu babasının ölümüne neden olmakla suçlar. Ancak Mephisto sözleşmenin kendi payına düşen kısmını yerine getirdiğini düşünür ve onu tekrar göreceğine dair söz verir.

Mephisto’nun oğlu Blackheart bir gün Dünya'ya gelir ve San Venganza'nın kayıp sözleşmesini bulmak için üç düşmüş melekten yardım ister. Aradan yıllar geçer ve Johnny ünlü bir gösteri motosiklet sürücüsü olur ve şimdilerde bir haber muhabiri olan ve babasının ölümünden sonra terk ettiği eski sevgilisi Roxanne Simpson ile karşılaşır. İkili o gün bir akşam yemeğine çıkar. Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle filminde Mephisto, Johnny'yi yeni Hayalet Sürücü yapar ve Blackheart'ı yenerse ruhunu geri vermeyi teklif eder ve ardından Johnny Hayalet Sürücü'ye dönüşür. Sonrasında ise dünya meleği Gressil'i öldürür.

Ertesi gün Hayalet Sürücü 1 izle filminde onun geçmişini bilen tuhaf bir adamla tanışır. Adam ona olanların gerçek olduğunu ve özellikle geceleri kötü bir ruhun yanındayken tekrar olacağını söyler. Johnny, önceki geceki olayları haberlerde sunan Roxanne'in yanına gider. Daha sonra ona gerçek yüzünü gösterir. Ayrıca Blackheart'ın işlediği cinayetler nedeniyle bir süre hapis yattıktan sonra Johnny, hava meleği Abigor'u öldürür. Ghost Rider 1 izle ya da Hayalet Sürücü 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1