Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,169 İzlenme
Kill Bill Vol.1
8.1 IMDB Puanı

Kill Bill Vol.1

(Kill Bill Vol. 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax
  • Film Süresi 1sa 51dk
Senaryo Quentin Tarantino, Uma Thurman
Kült filmler arasında yer alan Kill Bill: Vol 1 izle filmi 2003 yılında Quentin Tarantino yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu da Tarantino’ya ait olan ABD yapımı aksiyon filmleri kategorisindeki film IMDb top 250 filmleri listesinde 179. sırada yer alırken 1 Altın Küre ödülü, 69 adaylık ve 18 farklı ödül kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. Kill Bill 1 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Uma Thurman, Lucy Liu, Michael Madsen, Daryl Hannah, Vivica A. Fox, David Carradine isimleri yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Kill Bill Vol. 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ıssız bir kasabada evlenmek üzere olan bir kadın ve kilisdeki davetliler Ölümcül Engerek Suikastı Timi tarafından saldırıya uğrar. Herkes öldükten sonra yerde yaralı olarak yatan gelin henüz kafasına kurşunu yemeden önce hamile olduğunu söyler ve vurulur. Olay yerine gelen ekipler ölmediğini fark edince onu hastaneye götürürler. Ancak gelin ölmemiştir ve bir süre komada kaldıktan sonra intikam almak için geri döner ve saldırıyı gerçekleştiren timin peşine düşer.

Filmde ilk olarak Vernita Green'in peşine düşer ve evinde kapıştıkları sırada Green’in kızı gelir ve kavgaya ara verirler. Bir süre mutfakta konuştuktan sonra Green silahı ile geline ateş açar ancak vuramayınca gelin ona bıçağını fırlatarak göğsüne sağlar ve Green’i öldürür. Annesinin ölümünü izleyen küçük kıza ise gelin, eğer isterse büyüdüğü zaman intikam almaya gelebileceğini söyler. Kill Bill full izle filminde hikaye olayların başına döner ve gelin hastanede komadayken suikast timinden biri olan Elle Driver gelini zehirleyerek öldürmek için hastaneye gelir ancak onu bu şekilde savunmasız haldeyken öldürme fikrini onursuzluk olarak algılar ve öldürmekten vazgeçer.

Gelin komadan uyandığında ise geçen zamanın farkında değildir ve hamile olmadığını fark edince büyük bir üzüntü yaşar ve kendisini komada zanneden bir hastane görevlisinin onu farklı adamlara sattığını fark eder ve hastane çalışanını öldürür. Daha sonra cebinden arabasının anahtarlarını alarak hastaneden kaçar. Gelin kaçtıktan sonra onu bu hale getiren suikast timinden intikam almak için ilk hedef olarak O-Ren Ishii’yi seçer ve Tokyo’ya gider. O-Ren ise Japonya’nın özel suikastçilerinden oluşan bir örgütün başındadır. Gelin ise intikam alabilmek için bir kılıca ihtiyaç duyar ve artık kılıç yapmayı bırakan ünlü kılıç ustası Hattori Hanzo’ya gider ve kendisine yeni bir kılıç yapması için onu ikna eder.

O-Ren’in sağ kolu Sofie’yi takip ederek O-Ren’in yerini tespit eder ve restorana giriş yaparak buradaki yakuzalarla kapışmaya başlar ve hepsini tek tek öldürerek en son O-Ren’e ulaşır. Düellonun galibi ise gelin olur. Kill Bill Bölüm 1 izle filminde intikam hırsı ile yanıp tutuşan ve sırayla herkesten intikamını alan gelinin aksiyon dolu maceralarını, Kill Bill Vol. 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1