Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
26,098 İzlenme
Kingsman 2: Altın Çember
6.7 IMDB Puanı

Kingsman 2: Altın Çember

(Kingsman 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 2sa 21dk
Kingsman: The Golden Circle izle ya da Türkçe adıyla Kingsman 2 Altın Çember izle filmi 2017 yılında Matthew Vaughn yönetmenliğinde vizyona girerken senaryosu ise Vaughn ile Jane Goldman birlikte kaleme almışlardır. ABD ve İngiltere ortak yapımı aksiyon filmleri arasında yer alan film Kingsman çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanan film serisi Kingsman filmlerinin ikinci bölümüdür. Casus ve gizli ajan konulu filmlerden biri olan Kingsman 2 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Colin Firth, Taron Egerton, Mark Strong, Edward Holcroft, Hanna Alström, Sophie Cookson, Julianne Moore, Halle Berry, Pedro Pascal, Elton John, Channing Tatum, Jeff Bridges gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Kingsman 2 filminde bu kez gizli ajanlarımız Poppy Adams’ın yönetimindeki dünyanın en büyük uyuşturucu ağı olan Altın Çember tarafından rehin alınmasından sonra kurulan takımları ile bu kadronun Altın Çember ile mücadelesini ele alıyor.

En iyi aksiyon filmlerinden biri olan ve kesinlikle izlemeniz gereken gizli ajan konulu filmlerin en iyilerinden biri olan Kingsman 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ilk filmdeki olaylardan sonra Eggsy artık Harry Hart’ın yerine Galahad olarak Kingsman’e katılmıştır. Eggsy aynı zamanda Valentine’in rehinelerinden biri olan Prenses Tilde ile sevgili olmuştur. Bir gün terzi dükkanından çıktığı sırada eski bir Kingsman adayı olan Charlie’nin saldırısına uğrar. Saldırıdan kurtulmayı başarsa da Charlie’nin robotik bir eli olduğunu fark eder. Daha sonra bu robotik kol gizlice Eggsy’nin arabasındaki bilgisayarı kullanarak Kingsman sunucularına sızar. Bu bilgileri edinen Altın Çember’in lideri Poppy Adams ise dünyadaki tüm Kingsman ajanlarının konumlarını belirleyerek onları öldürecek füzeler fırlatır.

Kingsman 2 altyazılı izle filminde Eggsy, Tilde’nin ailesi ile birlikte yemek yemek için İsveç’e gittiğinde bu saldırılardan kurtulur ve Merlin’le beraber tek hayatta kalan kişi olur. Kingsman 2 izle filminde daha sonra Merlin ve Eggsy acil durum protokolünü uygulamaya geçer ve Kingsman gizli servisinin Amerika versiyonu olan Statesman gizli servisi ile temasa geçmek için eski bir viski fabrikası görünümündeki gizli tesislere giderler. Stataman’e girdiklerinde Harry Hart’ın hayatta olduğunu ancak bilincinin yerinde olmadığını ve sadece travmatik bir olayı yeniden yaşarsa düzelebileceğini öğrenirler. Bu sırada Statesman başkanı Altın Çember’in yıkılması için varını yoğunu ortaya koyup Merlin ve Eggsy’ye desteğini sunar.

Merlin ise Harry’yi iyileştirmek için ajan eğitiminin bir parçası olan sular altında kalma eğitimini üzerinde dener ancak başarısız olur. Eggsy ise onun köpeğine benzer bir köpek getirir ve köpeği vurmakla tehdit edince Harry kendine gelir. Poppy ise ilaçlarına yeni bir serum eklediğini belirten bir bildiri yayınlar ve ilacı kullanan herkeste felce neden olan bir etkileşim gerçekleşir. Daha sonra tüm dünyayı tehdit ederek ülkelerin uyuşturucu ile olan mücadelelerini sonlandırmalarını ister ve kendisine dokunulmazlık ister.

Poppy istedikleri olmazsa ilacı kullanan herkesi ölüme terk edeceğini ve sadece kendisinde olan panzehiri vermeyeceğini belirtir. ABD başkanı ise her ne kadar Poppy ile pazarlık yapsada içten içe Poppy’nin müşterilerinin ölmesini ister ve böylece Poppy satış yapamaz hale gelir. Kingsman filmlerinin ikinci bölümü olan Kingsman 2 Altın Çember izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitemizden keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum